Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Cykady > Cykada 14 g

Cykady na sandacza - 14G

cykady na sandacza
cykady na sandacza
cykady szuszkiewicza na sandacza
Cena:

34.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Cykady na sandacza to temat dla wielu wędkarzy nierozpoznany. Cykada Szuszkiewicza o wadze 14 g to jedna z podstawowych przynęt na głębokie zbiorniki i rzeki z mocnym uciągiem. Tym modelem możemy w pełnym komforcie obławiać miejsca nawet do 15 metrów. Jej przeznaczniem są uskoki dna, wzniesienia, podwodne górki i blaty z pojedynczymi kamieniami czy karczami. Wibracje generowane przez cykadę decydują o jej skuteczności. Okonie i sandacze zamieszkujące rodzime wody nie potrafią się oprzeć naszym cykadom. Głębokie zbiorniki, żwirownie albo wypłukane doły w rzekach to idealne miejsca dla cykady na sandacza. W takich okoliczościach zastosowanie cykady daje nam niemal nieograniczowne możliwości prowadzenia.
 


ModelDŁUGWAGACena
BL6 cm14 g34.00 PLN
YL6 cm14 g34.00 PLN
GLD6 cm14 g34.00 PLN
FI6 cm14 g34.00 PLN
GR6 cm14 g34.00 PLN
SI6 cm14 g34.00 PLN
Zestaw 6 szt198.00 PLN
ModelCena
BL34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
YL34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
GLD34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
FI34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
GR34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
SI34.00 PLN parametry
DŁUG: 6 cm
WAGA: 14 g
Zestaw 6 szt198.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Haliguli63
Specyficzna ale bardzo łowna . Super na duże okonie
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Cykady wędkarskie

Niedoceniana i często pomijana przynęta przez wielu spinningistów. Mimo swojej ogromnej skuteczności cykady wędkarskie często traktowane ąa po macoszemu ze względu na złą sławę, która prawdopodobnie wzięła się z opublikowanych swego czasu materiałach dotyczących trudności w prowadzeniu oraz rzekomej płochliwości ryb wywoływanej agresywną pracą przynęty. Prawda jest taka, że cykady to przynęty o wyjątkowej skuteczności, która odkrywane jest w ostatnim czasie przez całą masę wędkarzy na całym świecie. Ciekawostką jest fakt zakazu stosowania cykady w USA. Zakaz dotyczy zarówno łowienia z łodzi oraz z lodu.
Cykady wykorzystywane są przez wędkarzy do łowienia niemal wszystkich drapieżników. Począwszy od najpopularniejszych okoni czy szczupaków przez szczupaki, klenie, sumy a nawet bolenie. Cykada posiada szereg cech, które wyróżniają te przynęty na tle innych wabików. Przede wszystkim lotność oraz celność rzutów. Cykady to przynęty, które polecą znacznie dalej niż choćby gumy zbrojone na główkach o podobnej wadze. Cykada bardzo szybko dociera do dna a dzięki swoim właściwościom możesz ją prowadzić w bardzo agresywny sposób tuż nad dnem czyli w miejscach gdzie polują grube okonie i sandacze. Cykady to wędkarskie przynęty stworzone do metody jigowej. Idealnie sprawdzają się przy ostrych, energicznych podciągnięciach oraz przy łagodnych – płynnych ruchach szczytówką. Kolejna sprawa to pole rażenia Cykady, w wielu modelach stosowane są dwie, trójramienne kotwice, decydują o pewnym zacięciu.
Cykady występują w wielu wersjach kolorystycznych oraz wagowych. Dzięki takiej rozpiętości i szerokiej ofercie możesz w swoim wędkarstwie zastosować je do łowienia wielu drapieżników a mniejsze model stanowią świetne uzupełnienie zestawu jeśli chodzi o łowienie białorybu.
2.84 s