Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Cykady > Cykada 17 g

Cykady na sandacza - 17G

cykady na sandacza
cykady na sandacza
ciężkie cykady na sandacza

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Cykada 17 g to ideał do łowienia sandaczy na dużych głębokościach. Prowadzimy ją standardowo, podrywając płynnym ruchem  i pozwalając opadać na dno. Doskonale sprawdza się też w warunkach rzecznych do obławiania rynien, blatów i dołów. Ciężkie i lotne cykady na sandacza, które stanowią doskonałe rozwiązanie w głębokich zbiornikach zaporowych, żwirowniach ale doskonale zadziałają tez w głębokich rzecznych rynnach. Specjalna do łowienia w największych polskich rzekach i w dużym nurcie. Cykady Szuszkiewicza to przynęty wielozadaniowe wielu wędkarzy stosuje je jako typowe przynęty uniwersalne. Mimo dużej rozpiętości wagowej przynęty nadal pozostają gabarytowo niewielkie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się do połowu wielu różnych gatunków drapieżników. Modele powyżej 14 gramów to świetne cykady na sandacza oraz grubego okonia.


piotrwawrzyniak300@gmail.com
Cykady lubię bo są super lotne oraz wyraźnie czuć je na kiju. Sprawdzają mi się szczególnie na pstrągach oraz okoniach. Jedyny minus to, że jest z nich trochę \"spadów\" przez małe kotwice. No, ale takie muszą być aby przynęta właściwie pracowała. Używam ich raczej na czystym, wolnym od zaczepów dnie lub w toni. W innych przypadkach łatwo ją stracić.
misza1981
Cykady igła polecam każdemu.
mpolitowicz@gmail.com
Jak zwykle perfekcyjna obsługa klienta, towar pierwsza klasa, jak by wszyscy tak przykładali się do pakowania towaru jak CF to był by inny świat. Gratuluje chłopaki:)
niezarejestrowany
kupiłam na prezent dla Brata, powiedział że to bardzo dobry produkt., Jest zadowolony :)
Tomek1960
wszystko ok
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
2.9 s