Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Cykady > Cykada Rattlin

Cykada na sandacza - Rattlin SS

szuszkiewicz cykada na sandacza
szuszkiewicz cykada na sandacza
cykada na sandacza
cykady na sandacze
cykady szuszkiewicza na sandacza
Cena:

32.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Wiele sezonów temu, Cykada Rattlin została zaprojektowana specjalnie do łowienia boleni z dna. Wiele testów oraz opinie naszych klientów nakazały sprawdzić Rattlina na okoniach i sandaczach. Dziś śmiało możemy stwierdzić, że Rattlin to fenomenalna cykada na sandacza, okonia i szczupaka. Szczególnie skuteczna okazuje się w miejscach bardzo głębokich. Często stosujemy ją w wodzie od 2 do nawet 15 metrów głębokości. Doskonale nadaje się do obławiania bystrych i głębokich warkoczy czy rynien. Szczególnie polecamy na głębokie zbiorniki zaporowe, żwirownie oraz duże nizinne rzeki.
Cykada Rattlin to przynęta o bardzo uniwersalnych właściwościach. Jej praca to bardzo wyraźne lusterkowanie czyli cecha, która niemal wszystkie gatunki drapieżników kusi do brania. Bez wątpienia, po wielu przeprowadzonych testach, możemy stwierdzić, że  ta właśnie Cykada na sandacza  jest naszą ulubiona cykadą sandaczową. Celowo stosujemy je w dużych rzekach, żwirowniach i zbiornikach zaporowych. Prowadzona podobnie jak klasyczna guma doskonale sprawdzi się na sandaczach i okoniach.


ModelDŁUGWAGACena
CR9 - JG5cm9g32.00 PLN
CR9 - BL 5cm9g32.00 PLN
ModelCena
CR9 - JG32.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 9g
CR9 - BL 32.00 PLN parametry
DŁUG: 5cm
WAGA: 9g
niezarejestrowany
Pod wrażeniem jestem. Cykady przetestuję na wiosnę, ale komentarz należy się za sposób przygotowania wysyłki. Przynety, w woreczku, dodatkowy kartonik z logo CF, certyfikaty. Baja.dziekuje
niezarejestrowany
cykada sprawdziła się na okoniach i boleniach na Wiśle polecam
niezarejestrowany
Cykady perfekcyjnie wykonane. Bardzo łowne szczupak, sandacz i okoń to norma. Poszukiwania boleni trwają dalej ale myślę że to tylko kwestia czasu :)
MarcinProkop
Bardzo starannie wykonany. Ale co z tego będzie to się zobaczy :)
ASAPfishing
13g BL skusiła wiślanego bolenia 65 cm.
niezarejestrowany
przynęta pracuje fantastycznie - ofiarą padł 80 cm jesienny szczupak. Jest jednak jeden mały minus - farba zeszła po kilku rzutach.
lukas277
Bardzo porzadnie wykonana przyneta. Dostalem na nia szczupaka 102 cm.
mazikrzych
Jak ktoś łowił cykadami to nie trzeba mu polecać rozmiar w zależności od wody i ryb stała pozycja w moich pudełkach czasem tajna broń i ostatnia deska ratunku,łowie tym łososiowate od lipienia,przez pstrąga do palii arktycznej oczywiście super na okonia.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.92 s