Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Cykady > Cykada Liściak

Cykady na klenia - Liściaki SS

cykady na klenia
cykady na klenia
cykada na klenia szuszkiewicz
cykada szuszkiewicz

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Cykady Szuszkiewicza to przynęty znane niemal wszystkim fanom polskiego rękodzieła. Cykady hand-made SS cenione są przede wszystkim za ich skuteczność oraz możliwość niemal dowolnego zastosowania.
Cykada liściak to bardzo specyficzna i dość nietypowa przynęta.  Cykady o tej konstrukcji powstały Wiele lat temu jako przynęty zadaniowe. Ich celem były ryby oddalone w dużej odległości od brzegu. Niewielkie cykada ze skupioną masą pozwala na rzucanie na jeszcze większe odległości niż w przypadku klasycznej cykady. Liściaki to przede wszystkim przynęta na klenia, którego będziesz łoił z oddalonych od brzegów raf lub napływów główki. Liściaki świetnie sprawdzaj się też jako przynęty na okonia. W dolnośląskich żwirowniach od wielu laty pełniły role przynęty dalekiego zasięgu.
Cykada liściak pracuje zdecydowanie ostrzej i szerzej niż klasyczna cykada ss. Innowacją jest też zbrojenie w jedna i nieco większa kotwice, która podczas zacięcia z dużej odległości jest pewniejsza i pozwala na zdecydowany hol czasem bardzo dużej ryby.

Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.98 s