Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Brodnickie > Hulk

Hulk

woblery pstrągowe
woblery pstrągowe
wobler na pstrąga
Cena:

29.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Charakterystyczny kształt woblerów powstających nad Drwęcą i jej dopływami. Ostra, ale jednocześnie drobna praca, połączona z szybkim sprowadzaniem do dna zadecydowała o tym, że głównym przeznaczeniem woblera Hulk jest pstrąg. Lotność i możliwość prowadzenia w ostrym nurcie zachęca do kuszenia szczupaków, okoni oraz dużych kleni żyjących w rzekach nizinnych. Wielu wędkarzy w ostatnich latach stosuje przynęty tego typu do połowu troci i łososi.

Wobler pływający, uzbrojony w kotwice nr 10. Kolory: ORG - stonowany pomarańcz / OL - jasna oliwka / PST - złoty pstrąg / GLD - stare, ciemne złoto. SI - Ukleja


ModelDŁUGWAGACena
HU ORF6cm5g29.00 PLN
HU OL6cm5g29.00 PLN
HU GLD6cm5g29.00 PLN
Adrian1987
Cudenko.
Po rzucie powolutku opada do 20-25cm pod tafle i stamtåd startuje. Czuly! Zaczyna pracowac mocno juz przy pierwszym najmniejszym oporze wody i kontunuuje tak juz jednolicie do ostatniego obrotu kolowrotkiem. Ladnie staje na zawolanie, pod koniec i przy podniesionej lince wyplywa co pomaga oplywac podwodne galezie. Swietnie radzi sobie na bystrzach, w silnym nurcie mocno wyczuwalny, mozna postawic i poudawac slabå rybke walczåcå z nurtem. Z prådem jesli chcemy by pracowal pod wodå wymaga raczej energicznego sciågania, inaczej niesie go po powierzchni.
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.34 s