Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Świętokrzyskie > Zig Zak

Wobler powierzchniowy na bolenia

wobler powierzchniowy na bolenia tomasz miernik
wobler powierzchniowy na bolenia tomasz miernik
wobler Zig Zak TM na bolenia
woblery TM na bolenia
woblery hand made na bolenia
Cena:

52.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Flagowy model woblera powierzchniowego Tomasza Miernika. Przepięknie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, wiernie imitujący uciekające przed drapieżnikiem ukleje. Zig Zak to wobler, który swoją pracą, a przede wszystkim skutecznością, zyskał uznanie wielu wędkarzy w całej Polsce oraz Europie.

Wyjątkowy wobler powierzchniowy służący do łowienia boleni. Zig Zak został wykonany tak, abyś mógł sięgnąć nim największych odległości, ale jednocześnie przynęta utrzymywała się na lustrze wody. Nasz wobler to typowe połączenie popera z ołówkiem boleniowym. Powierzchniowe woblery boleniowe to doskonałe przynęty na okonie oraz szczupaki. Zig Zak pracuje bardzo charakterystycznie, wyraźnie odskakuje do boków, a jednocześnie zauważalnie bąbluje na samej powierzchni. Dodatkowo podczas nierównego prowadzenia potrafi bardzo nieregularnie i niestabilnie jeździć na samym wierzchu, dokładnie tak, jak mają to w zwyczaju uciekające przed drapieżnikiem ukleje.

Jak łowić na woblery powierzchniowe Zig Zak?

  • Najskuteczniejszym sposobem łowienia na ten wobler jest prowadzenie przynęty z nurtem. Staraj się animować przynętę jedynie ruchem szczytówki. Zwijaj linkę najwolniej, jak się da.
  • Staraj się prowadzić przynętę po skosie w poprzek nurtu. Stosuj pauzy, po których energicznie uruchom woblera tak, aby imitował uciekające przed drapieżnikiem ukleje.
  • Prowadź przynętę dość szybko po samym kancie przykosy. Stosuj bardzo krótkie pauzy, po czym delikatnie cykaj jedynie szczytówką, aby przynęta bujała się niemal w miejscu.
  • Rzuć wobler wzdłuż opaski. Prowadź wobler niemal przy samym brzegu. Staraj się nieustannie zmieniać tempo i charakter prowadzenia.
     

ModelDŁUGWAGACena
OL8cm13g52.00 PLN
SI8cm13g52.00 PLN
BL8cm13g52.00 PLN
ZESTAW 3SZT150.00 PLN
ModelCena
OL52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 8cm
WAGA: 13g
SI52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 8cm
WAGA: 13g
BL52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 8cm
WAGA: 13g
ZESTAW 3SZT150.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.94 s