Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Świętokrzyskie > TM9

TM9

woblery tomasz miernik
woblery tomasz miernik
TM9 Tomasz Miernik
skuteczne woblery tomasz miernik
wobler TM9
Cena:

52.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
TM9 to rewolucyjny wobler, stworzony przez doświadczonego wędkarza i renomowanego producenta przynęt, Tomasza Miernika. Ten wyjątkowy wobler, o nazwie TM9, zdobył sławę dzięki skuteczności podczas łowienia wielkich boleni. Przez wiele sezonów był tajemnicą wyłącznie dla wybranych wędkarzy, którzy mieli możliwość testować i doskonalić go, sprawiając, że stał się doskonałym narzędziem do łowienia dużych boleni.

TM9 to powierzchniowy wobler, stworzony specjalnie do łowienia boleni. Nie jest to typowy powierzchniowy ślizgacz; to coś w rodzaju jerka, który wykazuje swoje wyjątkowe właściwości podczas leniwego prowadzenia, często z pauzami i podciągnięciami. Najlepsze efekty uzyskuje się podczas prowadzenia z nurtem lub w poprzek nurtu, gdy wobler wiernie imituje konającą tuż przy powierzchni drobną rybkę.

Istnieje kilka sposobów prowadzenia TM9, co stawia go na czele reprezentantów przynety na bolenia. Leniwe i wolne prowadzenie sprawia, że wobler wychodzi na powierzchnię nawet przy spokojnym prowadzeniu, tworząc charakterystyczne lusterkowanie i błyski i poruszając się falującym ruchem, pozostawiając za sobą smugę na lustrze wody. Możliwość podszarpywania i podrygiwania szczytówką nadaje woblerowi nieprzewidywalny charakter, co czyni go niezwykle atrakcyjnym dla leniwych ryb. Wówczas TM9 skacze i figluje w bardzo nieregularny sposób tuż przy powierzchni, zachęcając nawet najbardziej wybredne ryby do ataku.

ModelDŁUGWAGACena
OL9cm17g52.00 PLN
SI9cm17g52.00 PLN
ZESTAW 2SZT99.00 PLN
ModelCena
OL52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 17g
SI52.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 17g
ZESTAW 2SZT99.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.29 s