Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Świętokrzyskie > Pestka

Wobler na jazia - Pestka

wobler na jazia
wobler na jazia
wobler na jazia
woblery na  jazia
woblery jaziowe
Cena:

34.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Świętokrzyska Pestka to malutki, filigranowy i bardzo skuteczny wobler na jazia. Najmniejszy woblerek Świętokrzyski. Charakterystyczny, garbaty kształt oraz agresywna i wyraźna praca, której podstawowe cechy do ostre migotanie oraz wyraźne zamiatanie ogonkiem. Stabilnie trzyma się rzecznego nurtu i pozwala sprowadzić na około 50-90 cm. Pestka to woblerek lotny i pozwalający na łowienie niemal bez skręcania żyłki. Przy nawet minimalnym nurcie przynęta drży, kusząc w ten sposób drapieżnika do brania. Wobler jaziowy to oczywiście tylko sposób nazewnictwa. Pestka z powodzeniem będzie łowiła klenie, okonie a nawet wzdręgi.

ModelDŁUGWAGACena
OL2,5cm1,5g34.00 PLN
SI2,5cm1,5g34.00 PLN
YL2,5cm1,5g34.00 PLN
MI2,5cm1,5g34.00 PLN
Zestaw 4szt132.00 PLN
ModelCena
OL34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 2,5cm
WAGA: 1,5g
SI34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 2,5cm
WAGA: 1,5g
YL34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 2,5cm
WAGA: 1,5g
MI34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 2,5cm
WAGA: 1,5g
Zestaw 4szt132.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Wobler na Jazia

Specjalna grupa przynęt o charakterystycznej, drobnej pracy. Woblery jaziowe to niewielkie wobki, które mimo swoich skromnych gabarytów dobrze trzymają sie nurtu oraz schodzą stosunkowo głęboko. Jazie bardzo często atakują przynęty niewielkie o stonowanych barwach dlatego właśnie wobler na jazia musi bezwzględnie cechować się drobniutka, lekko lusterkująca pracą. Ważnym elementem jest lotność p[przynęty bowiem drapieżniki na które będziemy polowali obierają miejsca często oddalone od brzegu. Wobler jaziowy powinien pozwalać na osiąganie znacznych odległości rzutowych.

Woblery jaziowe - jak prowadzić?

Najskuteczniejsze jest sprowadzenie przynęty w okolice żerujących ryb. Dobrej jakości wobler pozwala juz po kilku obrotach korbki ustawić się w miejscach gdzie jazie będą pobierały pokarm. Ważne jest aby woblerek pracował intensywnie nie odskakując mocno do boków.
Bardzo skuteczne będzie prowadzenie niemal w miejscu. Kilka obrotów korbki przerywane być powinno dłuższymi pauzami. Zazwyczaj właśnie wówczas będą następowały brania. Jazie bardzo często ustawiają się w okolicy brzegów. W miejscach gdzie woda styka się z trawami lub trzcinami. W tych miejscach wobler jaziow będzie najskuteczniejszy.
1.3 s