Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Pomorskie > Salmon

woblery trociowe z czarnego - Shake Salmon

woblery trociowe z czarnego
woblery trociowe z czarnego
woblery trociowe handmade
woblery na troć z czarnego
woblery trociowe handmade ld pk dk ej

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Jeden z najstarszych woblerów produkowanych w Polsce, którego przeznaczaniem są trocie. Ręcznie produkowane woblery trociowe z Czarnego, to przez wiele lat przynęta bez której wielu wędkarzy nie wyobrażał sobie trociowania. Woblery Shake Salmon produkowane są ręcznie przez znakomitych wędkarzy, którzy swoje wędkarstwo oraz warsztat podporządkowali trociom i łososiom. Woblery trociowe z Czarnego to bez wątpienia jedne z najbardziej cenionych i poszukiwanych przynęt w całej Polsce.
 Konstrukcja typowego woblera trociowego oparta jest na wiedzy i doświadczeniu „fanów” troci z Pomorza. Wszyscy łowcy salmonidów doskonale pamiętają, jak kupowało się kiedyś woblery trociowe w pomorskich sklepach wędkarskich. Wymagało to wielkiego daru przekonywania i uporu, aby namówić sprzedawcę do pokazania klientowi słoika kolorowych woblerków. Woblery z Pomorza uzyskiwały wtedy zawrotne ceny. Dziś przed Tobą najbardziej klasyczne i konserwatywne woblery trociowe.
Drewniane woblery o charakterystyczne ostrej pracy z tendencja do iksowania. Bardzo łagodne i miękkie wchodzenie w nurt i utrzymywanie się nawet na 2-2,5metra wody to typowa cecha woblerów trociowych z Czarnego. Niezmiennie od samego początku strugane z balsy, oparte na stelażu z jednego kawałka mocnego drutu, impregnowane a potem pokrywane brokatową tkaniną są wyjątkowo trwałe i mocne.

Wobler pływający zbrojony w mocne kotwice nr #4 Głębokość prowadzenia do 2-2,5 metra.


ModelDŁUGWAGACena
S-GI7,5cm9g57.00 PLN
S-FL7,5cm9g57.00 PLN
ZESTAW 4 SZT220.00 PLN
ModelCena
S-GI57.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
S-FL57.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
ZESTAW 4 SZT220.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
wobler jak z obrazka piękne wykonanie,piękna praca.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Skutecznego woblera trociowego nie wybierzesz z katalogów, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę najbardziej znane firmy produkujące przynęty spinningowe. Samodzielne wykonanie tej przynęty wymaga jednej ważnej cechy. Trzeba być nad pomorską rzeką kilkaset razy i złowić kilkadziesiąt troci. To wystarczy! Wtedy można zabrać się do wykonania swojego pierwszego trociowego woblerka.
1.42 s