Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Pomorskie > Shake 60

Shake 60

woblery trociowe hand made
woblery trociowe hand made
woblery na troć
woblery na letnią troć
skuteczne woblery trociowe
Cena:

47.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Przed Tobą niezwykły wobler, który został stworzony z myślą o łowieniu troci i łososi. Ten wabik to arcydzieło ręcznej pracy, wykonane z wysokiej jakości drewna i pokryte tkaniną brokatową, co nadaje mu niezwykłego blasku i atrakcyjnego wyglądu. W celu zapewnienia wytrzymałości i stabilności, przez cały korpus woblera przeprowadzony jest gruby i mocny drut. Wykonanie tego woblera powierzone jest najbardziej doświadczonym rękodzielnikom z Czarnego, którzy specjalizują się w łowieniu troci i łososi. Ich wieloletnie doświadczenie i precyzja gwarantują doskonałą jakość wykonania każdego egzemplarza.
Praca tego woblera jest niezwykle mocna i wyraźna. Wobler wyraźnie iksuje, ale przy okazji jest drobny i lekko lusterkuje, co przyciąga uwagę ryb i skutecznie wabi je do ataku. Wobler osiąga sporą głębokość zanurzenia (do 2,5 metra), co czyni go idealnym narzędziem na letnie trocie i łososie. Kolorystyka woblera została starannie dobrana na podstawie doświadczeń pomorskich wędkarzy, którzy doskonale znają preferencje tych ryb i skutecznie dostosowują swoje przynęty do lokalnych warunków.

Shake 60 to wyjątkowy wobler ręcznie wykonany z drewna, pokryty tkaniną brokatową i wzbogacony grubym i mocnym drutem - doskonały wybór dla łowców troci i łososi. Jego mocna i wyraźna praca, głębokość zanurzenia oraz dopasowana kolorystyka sprawiają, że jest to niezastąpiona przynęta podczas letnich połowów. Zaufaj doświadczeniu pomorskich wędkarzy i sięgnij po ten wobler, aby doświadczyć niezapomnianych chwil na wodzie i osiągnąć sukcesy w łowieniu tych prestiżowych ryb.

ModelDŁUGWAGACena
S60 PI6cm9g47.00 PLN
S60 RH6cm9g47.00 PLN
S60 OL6cm9g47.00 PLN
ZESTAW 3SZT 7CM138.00 PLN
ModelCena
S60 PI47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 9g
S60 RH47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 9g
S60 OL47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 9g
ZESTAW 3SZT 7CM138.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.98 s