Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Wobi > Kleń

woblery głowacicowe – Wobi Kleń

woblery głowacicowe
woblery głowacicowe
skuteczne woblery głowacicowe
woblery głowacicowe hand made
woblery głowacicowe rękodzieło
Cena:

67.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Wyjątkowe przynęty, które powstały celowo do łowienia wielkich ryb w bardzo charakterystycznych okolicznościach.  Wobi Kleń to woblery głowacicowe, które swoim zachowaniem imitują ustawiające się w nurcie drobne ryby, takie jak klenie, jelce, lipienie czy pstrągi. Nasz wobler swoją pracą doskonale kusi do ataku polujące w nurcie głowacice, tajmienie i lenoki. Kleń to woblery głowacicowe o bardzo charakterystycznej, drobnej i leniwej akcji.
Woblery pracują bardzo delikatnie, lekko lusterkując i nieznacznie kolebiąc się na boki. Wielu wędkarzy wykorzystuje je do agresywnego podszarpywania wędziskiem. Wówczas wobler na głowacice działa jak płachta na byka. Przynęta nieregularnie odskakuje do boków niczym dobrej jakości jerk. Wobler Kleń to przynęta specjalnie zaprojektowana do łowienia na płytkich odcinkach rzek o szybkim prądzie. Charakteryzuje się ona bardzo subtelną pracą, polegającą głównie na delikatnym migotaniu bokami i lekkim falowaniu pod wpływem prądu wody. Taka praca imituje małe ryby zamieszkujące płytkie rzeczne płycizny, bez nadmiernych ruchów jak błyskanie czy drżenie, co czyni ją skuteczną w naśladowaniu ryb znajdujących się w silnym nurcie.

Kleń okazał się wyjątkowo skuteczny na tajmienie i lenoki podczas wyjazdów na Syberię i do Mongolii. Nasi rodzimi wędkarze systematycznie łowią nimi ryby na Bałkanach. Koniecznie przetestuj nasze Wobi Klenie na dużych szczupakach oraz sandaczach. Praca tej przynęty jest wyjątkowa, a sposoby jej animacji są bardzo skuteczne właśnie na wielkie szczupaki z niezbyt głębokich łowisk.

ModelDŁUGWAGACena
PST16cm34g67.00 PLN
LI16cm34g67.00 PLN
GLD16cm34g67.00 PLN
SI16cm34g67.00 PLN
ZESTAW 4szt260.00 PLN
ModelCena
PST67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 16cm
WAGA: 34g
LI67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 16cm
WAGA: 34g
GLD67.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 16cm
WAGA: 34g
SI67.00 PLN parametry
DŁUG: 16cm
WAGA: 34g
ZESTAW 4szt260.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.31 s