Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Gumy na szczupaka > Sill

duże przynęty na szczupaka - sill

duże przynęty szczupakowe
duże przynęty szczupakowe
gumy na szczupaka
duże przynęty na szczupaka
duże gumy na szczupaka
Cena:

57.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Poważna, ciężka i duża guma w naszym asortymencie musiała w końcu zagościć. Sill reprezentuje duże przynęty na szczupaka, jednak ze względu na swoją smukłą budowę nie jest przynętą przesadnie ciężką. Aby wykorzystać gumę Sill, która mierzy 27 cm, nie będziesz w związku z tym potrzebował kija - armaty. Wystarczy do tego celu nasz Kostur z dobrze dobranym kołowrotkiem ;) Guma na szczupaki Sill to przynęta wzorowana w swojej budowie na korpusie śledzia, trochę szczupaczka. Tak też staraliśmy sie tę przynętę przygotować. Naszym celem było stworzenie dużej przynęty na szczupaka, która mimo swoich gabarytów będzie wabikiem maksymalnie uniwersalnym. Z duża skutecznością będziesz łowił na szwedzkich szkierach oraz na naszych wielkich jeziorach.
Royal Baits Sil to przynęta wielozadaniowa, która z powodzeniem sprawdza się podczas łowienia z ręki oraz w trollingu. Dobór odpowiedniego zbrojenia oraz obciążenia pozwoli na niemal nieograniczone pole manewru na wielu łowiskach. Guma odlewana z najwyższej jakości sylikonu XDR belgijskiej firmy Brightbaits, który to silikon został dodatkowo nasączony atraktorem. Guma Royal Baits Sil posiada wyraźną strukturę łuski i obfite płetwy brzuszne, pełniące bardzo istotne zadanie. Ich celem jest stabilizowanie przynęty podczas zbrojenia lekkimi oliwkami i główkami.

Sugerowany system zbrojenia dużej przynęty na szczupaka:

Podstawowym systemem który rekomendujemy jest zastosowanie wkrętki umiejscowionej w górnej części pyszczka. Do wkrętki mocujemy jedną kotwicę w rozmiarze 2/0, która powinna być usytuowana nieco za płetwami brzusznymi. Ten sposób zbrojenia zwiększa antyzaczepowość przynęty, oraz zapewnia optymalną pracę. Warto dodatkowo gumę dociążyć oliwką od około 5 gramów. W większości jednak przypadków rekomendowanym rozwiązaniem jest zbrojenie dwoma kotwicami i oliwką minimum 10 gramów. Zobacz gotowe dozbrojki do gum.

ModelDŁUGWAGACena
GRF27cm97g57.00 PLN
BL27cm97g57.00 PLN
BR27cm97g57.00 PLN
ES27cm97g57.00 PLN
ZESTAW 4SZT220.00 PLN
ModelCena
GRF57.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 97g
BL57.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 97g
BR57.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 97g
ES57.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 27cm
WAGA: 97g
ZESTAW 4SZT220.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
3.73 s