Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Gumy na szczupaka > Baby Tyson 14

Angry Pikes - Baby Tyson 14cm

pike tyson
pike tyson
angry pikes
pike tyson angry pikes
baby tyson angy pikes
Cena:

26.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Guma Baby Tyson powstała w oparciu o doświadczenie członków ekipy Angry Pikes. Przynęta jest efektem wieloletnich doświadczeń wędkarzy mieszkających w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich i specjalizujących się w łowieniu rekordowych szczupaków. Angry Pikes to zapaleni wędkarze, którzy część swojego życia poświecili właśnie wędkarstwu i oczywiście szczupakom. Gumy zaprojektowane i wykonane zostały od początku do końca przez członków ekipy Angry Pikes. Przynęty wykonywane są w całości ręcznie. Corona Fishing z dumą prezentuje cztery wzory kolorystyczne, które zostały zaplanowane w oparciu o doświadczenia Angry Pikes oraz naszych partnerów specjalizujących się w łowieniu dużych szczupaków

Baby Tyson to duża guma na szczupaka, która charakteryzuje się wyjątkową i bardzo jak się okazuje skuteczną pracą szczupakową. Guma waży  25 gramów przy długości 14 centymetrów. Posiada charakterystyczny, cylindryczny kształt oraz nieznacznie spłaszczony brzuszek. Ogon jest masywny a całość wykonana z miękkiego ale solidnego i trwałego silikonu. Całość decyduje o bardzo lubianej przez szczupaki pracy. Guma Baby Tyson wyraźnie lusterkuje, kolebie się na boki i dodatkowo oczywiście wyraźnie zamiata ogonem. Przynęta jest tłusta, masywna ale doskonale lotna i nie stawia podczas wyrzutu znacznego oporu.

Guma Baby Tyson 14cm – metody zbrojenia

W przypadku wersji 14cm możemy też nico kombinować ze zbrojeniem i w związku z tym zastosowaniem przynęty w określonych warunkach. Tu masz ogromna dowolność. Jeśli zastosujesz wkrętkę z ołowianą główka możesz zamocować pojedyncze mocne kotwice, którą w zależności od okoliczności zaczepisz w części brzusznej lub… Na grzbiecie jeśli będziesz łowił w krzakach. Junior Tyson nadaje się doskonale do zbrojenia dużymi hakami offsetowymi np. w rozmiarze 8/0. Śmiało możesz zbroić tę przynętę klasyczna główka jigową. Takie zbrojnie dje doskonałe efekty i uniwersalne zastosowanie.

ModelDŁUGWAGACena
GRF14cm25g26.00 PLN
GLD14cm25g26.00 PLN
SI14cm25g26.00 PLN
RD14cm25g26.00 PLN
ZESTAW 4SZT100.00 PLN
ModelCena
GRF26.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 25g
GLD26.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 25g
SI26.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 25g
RD26.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 14cm
WAGA: 25g
ZESTAW 4SZT100.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
Gumy Angry Pikes - Pike Tyson dostępne są w Corona Fishing w czterech zestawieniach kolorystycznych. Wszystkie zostały dobrane w oparciu o doświadczenia naszych zaufanych współpracowników, którzy specjalizują się w połowie dużych szczupaków oraz wiedzę i znajomość tematu Angry Pikes

GRF czyli prawie klasyczny firetiger. Nasz jest nieco transparentny, mocno zielony i z duża ilością brokatu. Brzuszek pomarańczowy i boki wyraźnie pasiaste jak u okonia. Kolor świetny na zbiorniki z duża ilości okonia właśnie. Sprawdza się niemal zawsze a szczególnie w mętnej wodzie.
RD czyli japońska czerwień. Wielka tajemnica mazurskich łowców wielkich szczupaków. Przynęta wyraźnie i intensywnie czerwona barwiona pigmentem, który działa na szczupaki jak płachta na byka. Najlepsze efekty daje w głębokiej prześwietlonej wodzie choć jak donoszą wędkarze ze Skandynawii robi świetną robotę w zabarwionej na brązowo wodzie.
SI czyli płoć lub inna biała ryba. Sporo brokatu, perłowa baza i nieco złotam, fluo detale. Całość daje bardzo uniwersalną przynętę, która możemy potraktować jako kolor pierwszego wyboru.
GLD czyli tajna broń wielu wędkarzy łowiących w Szwecji i Finlandii. Ten kolor to łącznie transparentnej miedzi i złota. Całość wyraźnie dekorowana ciemnym cętkami. W środku sporo grubego brokatu. Doskonały temat na prześwietlona wodę.
0.34 s