Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Gumy na szczupaka > Lady Gadda

Lady Gadda

angry pike gumy na szczupaka
angry pike gumy na szczupaka
angry pike ladygadda
gumy na szczupaka do trollingu
duże gumy na szczupaka angry pike
Cena:

87.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Prawdopodobnie jedna z najtłustszych gum szczupakowych na rynku. Wielka, obfita i leniwa guma na szczupaka zarówno do łowienia z ręki, jak i trollingu. Angry Pikes Lady Gadda to nowość na sezon 2023.

Ręcznie wykonywana, duża guma na szczupaki, przygotowana przez ekipę Angry Pikes na podstawie wielu lat łowienia największych szczupaków na polskich jeziorach. Lady Gadda to wyjątkowo ciężka i duża guma szczupakowa, która charakteryzuje się tłustą, leniwą pracą. Właśnie takiej przynęty brakowało nam i naszym Klientom.  Zależało nam na przynęcie selektywnej, skierowanej do wielkich toniowych szczupaków, które polują na duże ryby. Guma pracuje bardzo wyraźnie, kolebie się, buja i ostro skręca ogon, który nadaje przynęcie bardzo charakterystycznej, „chorej” pracy. Kolorystyka gumy Angry Pikes Lady Gadda został dobrana na podstawie doświadczeń wędkarzy z Mazur i Suwalszczyzny oraz wielu naszych Klientów, którzy polują na ogromne szczupaki w Skandynawii. Klasyczne kolory, czyli płoć (SI) i fluo okoń (GRF) to podstawowe barwy na każdego szczupaka we wszystkich jeziorach Polski i Skandynawii. Magiczny czerwony (ORG) z wyraźnymi pręgami to od wielu lat tajna broń wielu wędkarzy z głębokich mazurskich jezior, a GLD (czyli złoto) to podstawowy temat na szwedzkie i norweskie jeziora.

Lady Gada to duża guma, która wymaga ciężkiego zestawu castingowego. Jeśli zastosujesz odpowiedni kij i kołowrotek, to z powodzeniem możesz w pełnym komforcie operować tą przynętą przez dobrych kilka godzin. Takich rozmiarów gumy na szczupaka wykorzystywane są zazwyczaj do trollingu, i tu Lady Gadda rozbija bank. Jej wyjątkowo kusząca praca wabi najbardziej leniwe i wyedukowane szczupaki.

ModelDŁUGWAGACena
GLD25cm160g87.00 PLN
ORG25cm160g87.00 PLN
GRF25cm160g87.00 PLN
SI25cm160g87.00 PLN
ZESTAW 4SZT340.00 PLN
ModelCena
GLD87.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 160g
ORG87.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 160g
GRF87.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 160g
SI87.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 160g
ZESTAW 4SZT340.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.12 s