Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Gumy na szczupaka > UpperCut

UpperCut

jaskółki do verta duże
jaskółki do verta duże
duże gumy do verticala
duże jaskółki do verticala
duże jaskółki angry pikes
Cena:

42.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Kolejna nowość w dziale dużych gum. Tym razem wielka, leniwa i ledwo żywa jaskółka do verta i do łowienia z ręki. UpperCut to najnowszy produkt Angry Pikes, którego przeznaczeniem są wielkie toniowe sandacze i szczupaki.

25 centymetrów galaretowatej, lejącej się gumowej rybki. UpperCut to duża jaskółka do verta zaprojektowana i wyprodukowana ręcznie przez ekipę Angry Pikes. Testowana przez kilka sezonów w głębokich mazurskich jeziorach. Guma, która złowiła wiele pięknych ryb w polskich jeziorach. Założeniem była tłusta i selektywna jaskółka, która przy najdelikatniejszym ruchu wędki lekko faluje, drga i swoim bardzo naturalnym zachowaniem kusi do brania ospałe i leniwe toniowe sandacze. Druga strona medalu to klasyczne łowienie z ręki czyli sandacze i szczupaki kuszone w toni nazwijmy to podczas opadu, błysków i podrygiwań. UpperCut to przynęta wielozadaniowa i piekielnie łowna. Możesz nią śmiało łowić z ręki, zarówno jeziorowe czy toniowe szczupaki i sandacze, oraz wielkie drapieżniki z nizinnych rzek. Kolorystyka UpperCut został stworzona zgodnie z wytycznymi Angry Pikes, oraz naszych kolegów specjalizujących się w łowieniu metodą verticala. Klasyka, czyli brokatowa płotka z czerwonym ogonkiem (SI), oraz oliwka jest skuteczna zawsze i na każdej wodzie. Na brudną wodę nie mogło zabraknąć fajertajgera, czyli naszego GRF i - bezwzględna konieczność - marchewa z czarnymi pręgami, czyli ORG.
 
UpperCut powstał jako duża jaskółka do verticala i tu po testach okazał się piekielnie skuteczny. Dzięki swojej stosunkowo niewielkiej wadze (50 g) jesteś w stanie mocnym kijem w pełnym komforcie operować UpperCut. Duża jaskółka to nie tylko vertical. Jak przekonują nas chłopaki łowiący na Mazurach oraz w Skandynawii, toniowe jigowanie okazuje się ostanio bardzo popularne, bo jest po prostu piekielnie skuteczne.

ModelDŁUGWAGACena
GRF25cm50g42.00 PLN
SI25cm50g42.00 PLN
ORG25cm50g42.00 PLN
OL25cm50g42.00 PLN
ZESTAW 4SZT164.00 PLN
ModelCena
GRF42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 50g
SI42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 50g
ORG42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 50g
OL42.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 25cm
WAGA: 50g
ZESTAW 4SZT164.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.58 s