Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty boleniowe > TREMOR

Woblery na bolenia - Tremor

woblery na bolenia hand made
woblery na bolenia hand made
wobler na bolenia
woblery na na bolenia
jakie woblery na bolenia
Cena:

59.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Ta grupa przynęt bez wątpienia domena polskich wędkarzy. Powstała ich w naszym kraju niezliczona ilość. Od niewielkich do bardzo dużych, od takich, które charakteryzują się mocno wyczuwalną pracą, do praktycznie niepracujących. Tremor to połączenie dwóch najbardziej przez bolenia pożądanych cech w woblerze. Po pierwsze, idealnie zbliżony kształt do uklei oraz unikalna migocząca praca. Największą jednak zaletą Tremora jest jego uniwersalność i łowność praktycznie we wszystkich warunkach panujących nad polskimi rzekami. Kolorystyka naszego woblera na bolenie dobrana została względem zmian koloru uklei, w wyniku różnego oświetlenia wody. Wcześnie rano proponujemy zaczynać od łowienia niebieskim Tremorem (BL), w południe i w upalne dni oliwkowa ukleja daje najlepsze rezultaty (OL), a pod sam wieczór SI, czyli klasyczny kolor srebrny z czarnym grzbietem.

Tremor to woblery na bolenia uniwersalny, pracuje również podczas ekspresowego ściągania, wabi wtedy bolenia tuż pod powierzchnią. Najważniejsze jest jednak, aby woblerek podczas takiego sposobu łowienia co jakiś czas znacznie „odbił” na bok, wręcz pojawił się na samej powierzchni wody. Z drugiej strony możemy go prowadzić wolno, w połowie głębokości wody. Wtedy, gdy bolenie polują w toni, nie ma nic lepszego niż Tremor leniwie prowadzony w poprzek nurtu rzeki.


ModelDŁUGWAGACena
Tremor OL7,5cm9g59.00 PLN
Tremor BL7,5cm9g59.00 PLN
Tremor SI7,5cm9g59.00 PLN
Zestaw 3szt171.00 PLN
ModelCena
Tremor OL59.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Tremor BL59.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Tremor SI59.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Zestaw 3szt171.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
Świetnie wykonany wobler, drogi i owszem ale trzeba docenić to, że ktoś włożył sporo pracy aby był tak skuteczny.
slawek599
zobaczę dopiero wiosną
e60
Świetnie wykonany ,bardzo starannie i estetycznie .Daleko leci jak na razie posmakował szczupakom.
niezarejestrowany
TM zawsze robi dobre woblery ,ale od pierwszych tremorów zakupionych CF i sygnowanych CF trochę się różnią kształtem ( wydaje się że są troszkę szersze),ale jestem pewien że będą łowne.

co do wysyłki jeszcze nie wysłałem kasy za woblery a te czkały na mnie w skrzynce pocztowej

rs
MATIG
Wobki przede wszystkim świetnie wykonane, jakościowo naprawdę mistrzostwo świata. A co do pracy to nie mam nic do zarzucenia, w opadzie bardzo ładnie lusterkują na boki, a przy normalnym szybkim skrecaniu mają fajną drobną pracę.. Trzeba teraz ino jechać nad Królową Rzek i się po uganiać za Bolesławem.. :) Co do wysyłki to już dawno tak szybko paczki nie dostałem :D. Zamówiłem 16.06 tak z rana a już po 13 dnia następnego kurier był u mnie. I to się chwali i to mocno.
niezarejestrowany
po pierwszych wiosennych testach wobki pracują idealnie z niecierpliwościom czekam na początek maja
losiu79
polecam,wszystkim wędkarzom.Bardzo solidna firma, miła współpraca,szybka wysyłka,a co najważniejsze dostarczony towar sprawdził się w 100%.
spino
HIT HIT HIT
ale wiecie na co - na nocne sandacze ;)
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Woblery na bolenia - Tremor

Na początku 2010 roku tremor po raz pierwszy pojawił się w ofercie Corona Fishing. Początkowo niedoceniany i traktowany jak jeden z wielu boleniówek produkowanych w naszym kraju. Z biegiem czasu  właśnie ten wobler na bolenia zyskiwał  co raz większe grono swoich zwolenników. Tremor to niestandardowy wobler boleniowy. leci nieco krócej niż jego konkurecni jednak właśnie dzięki drewnianemu korpusowi jest bardzo w nurcie rzeki niestabilny. To prawdopodobnie zadecydowało o niezwykłej skuteczności Tremora.

Jak łowić na wobler boleniowy Tremor

Ten woblerek to typowe, uniwersalne przynęty na bolenia reprezentujące polskie rękodzieło w naszej ofercie. Nie ma większego znaczenia jak będziesz prowadził Tremora. On iłowi zawsze. Najlepsze rezultaty daje prowadzony po skosie oraz lekko z nurtem Ważną informacją dla boleniarzy jest to, że tremor nie należy do przynęt ekspresowych. Doskonałe efekty daje na wodzie niezbyt głębokiej, kiedy będziemy go prowadzili po lekkim skosie w kierunku naszego brzegu. Drobne pauzy dodają przynęcie dodatkowej atrakcyjności.
1.62 s