Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Wahadłówki > HAUER

HAUER

przynęty na szczupaka
przynęty na szczupaka
duża wahadłówka
blacha na szczupaka
Cena:

22.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze

To nie lada hit dla zapaleńców i fanów prawdziwego big fish. Hauer jest mocno wzorowany na klasycznym Gnomie. Jest jednak kilka elementów, które wyróżniają naszą przynętę i tworzą z niej bardzo łowną wahadłówkę. Wielu spinningistów doskonale pamięta starego Gnoma, wykonywanego jeszcze w latach 60. przez regionalnych rzemieślników. Hauer to właśnie wierna kopia tamtej przynęty, tyle że powiększona oraz pokryta przecieraną cyną i wytłoczoną łuską. Znany od wielu lat jako doskonały wabik na duże szczupaki, sumy i głowatki.

Polecam bardzo wolne prowadzanie z częstymi zatrzymaniami. Tylko wtedy wydobędziemy prawdziwy potencjał z naszej wahadłówki. Migocząca i mocno kolebiąca praca imituje konającą rybę. Wszyscy wiemy, kto najbardziej lubi takie kąski.

Dostępne są dwie wersje. Hauer Lekki - wykonany z miedzianej blaszki o grubości 1 mm, specjalnie na leniwe prowokowanie drapieżnika w toni. Doskonały na szczupaki z zarośli. Hauer - nieco krótszy i znacznie cięższy. Na głębsza wodę oraz na rzeczny nurt.

Wahadłówki zostały uzbrojone w kotwice Sasame #2/0.


ModelDŁUGWAGACena
Hauer10cm31g22.00 PLN
majka1970-70
Rewelacyjna wahadłówka, nie wymaga wielkiej inwencji od wędkarza - pracuje sama i jest przy tym łowna
dede
bardzo dobrze wykonana wahadłówka. Czekam na sezon szczupakowy.
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.34 s