Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty szczupakowe > TURPA

TURPA

jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
Cena:

77.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze

Wyjątkowa przynęta na szczupaka. Duży, ciężki i leniwie pracujący jerk na szczupaki. Turpa już podczas pierwszych testów złowiła kilka ładnych szczupaków. Przynęta pracuje w wyjątkowy, bardzo charakterystyczny sposób. Przy równym nawijaniu linki bardzo intensywnie lusterkuje, leniwie odpływając na boki. Już podczas takiego prowadzenia następuje sporo ataków szczupaka. Przy odrobinie wprawy możemy z Turpą na wędce zrobić niesamowite rzeczy. Agresywne odjazdy do boku, mocne kolebanie, przewalanie woblera w toni wody to dla szczupaka sygnał do agresywnego ataku.

Przynęta nieznacznie tonąca.
OL - kolor płoci / GLD - kolor karasia / lina / wzdręgi


ModelDŁUGWAGACena
TR-GLD14cm80g77.00 PLN
ArturKepa
Po pierwszym razie nad wodą i kilku rzutach, jeszcze bez efektów, ale to z pewnością tylko kwestia czasu. Bardzo lotny i jak wszystkie przynęty CF pracuje wspaniale.
Dienekes
Pięknie wykonane wabie. Budzą respekt swą masywnością - zdjęcia tego nie oddają, ale Turpa położona obok np. Muttry, wygląda jak matka obok córki :D Na ocenę ich pracy i zależną od wielu innych czynników łowność przyjdzie mi poczekać przynajmniej do dnia 1 maja tego roku. Jestem jednak dobrej myśli ;)
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.97 s