Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Gumy na szczupaka > Fet

Duża guma na szczupaka - Fet

duże gumy na szczupaka
duże gumy na szczupaka
duża guma na szczupaka
gima na szczupaka corona fishing
gumy royal baits
Cena:

49.00 PLN

NOWOŚĆ
Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Duża Guma na szczupaka - Fet

Pierwsza guma na szczupaka w naszej ofercie. Fet został w całości przygotowany w oparciu o doświadczenia wędkarzy specjalizujących się w łowieniu dużych szczupaki na gumowe przynęty. Naszym celem było wyprodukowanie gumy na szczupaka, która przy znacznych gabarytach nie będzie zbyt ciężka ale jednocześnie będzie pozwalała na niemal dowolne zastosowanie.  Jej podstawową jednak cecha miała być maksymalnie kusząca praca zestawiona z najbardziej łownymi, szczupakowymi kolorami. Guma odlewana z najwyższej jakości sylikonu XDR Belgijskiej firmy Brightbaits, która został nasączona traktorem. Guma Fet posiada wyraźną strukturę łuski i obfite płetwy brzuszne, pełniące bardzo istotne zadanie. Ich celem jest stabilizowanie przynęty podczas zbrojenia lekkimi oliwkami i główkami.
Fet to tłusta i masywna guma o bardzo charakterystycznej pracy. Przede wszystkim leniwe lusterkowanie i kolebanie to cechy podstawowe, które określają nasza gumę szczupakowi. Kolejna rzecz to możliwość niemal dowolnego zbrojenia i dzięki temu zastosowania w różnych technikach połowu. Bez znaczenia czy zastosujesz klasyczną dozbroję z jedną, dużą kotwicą czy wybierzesz system z dwoma kotwicami Fet będzie pracował za każdym razem wzorowo. Kolejna sprawa to zbrojenie główkami jigowymi na wielkich hakach oraz wykorzystanie systemów z własnym obciążeniem. Za każdym razem nasz Ryoal Baits Fet będzie piknie się kolebał i kusił najbardziej wybredne mamuśki.

Sugerowany system zbrojenia dużej gumy na szczupaka:

Podstawowym systemem, który rekomendujemy to zastosowanie wkrętki umiejscowionej w górnej części pyszczka. Do wkrętki mocujemy jedną kotwicę w rozmiarze 2/0 która powinna być usytuowana nieco za płetwami brzusznymi. Ten sposób zbrojenia zwiększa antyzaczepowość przynęty oraz optymalna pracę. Warto dodatkowo gumę dociążyć oliwką od około 5 gramów

Długość - 17cm
Waga - 65g

ModelDŁUGWAGACena
GRF17cm65g49.00 PLN
PRH17cm65g49.00 PLN
BL17cm65g49.00 PLN
TE17cm65g49.00 PLN
ZESTAW 4SZT187.00 PLN
ModelCena
GRF49.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 17cm
WAGA: 65g
PRH49.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 17cm
WAGA: 65g
BL49.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 17cm
WAGA: 65g
TE49.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 17cm
WAGA: 65g
ZESTAW 4SZT187.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%