Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Odzież wędkarska i akcesoria > Skarpety

SKARPERY WĘDKARSKIE NORFIN

Wysokiej jakości skarpety Norfin dla wędkarzy. Wszystkie dostępne w naszej ofercie skarpety zostały zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych warunkach w jakich przyjdzie Ci wędkować. Doskonałej jakości, najnowocześniejsze technologie i materiały pozwalają na wielogodzinne wędkowanie w mrozie bez obawy o zmarzniecie. Skarpety wędkarskie firmy Norfin to produkty uznane i cenione przez wędkarzy z Rosji i Skandynawii. Ich jakość pozwala na to aby okreslić je najlepszymi produktami w swojej klasie. Produkty Norfin słyną z trwałości oraz komfortu jaki oferują wędkarzowi.
Raty 0%
Wydawałoby się że detal nie mający znaczenia ale jeśli weźmiemy opinię wędkarzy którzy spędzają na wodzie dużo czasu i okres w jakim łowią nie ma dla nich znaczenia to jeśli zapytamy o komfort termiczny zawsze mówią o marznących dłoniach i… stopach. Nie pozostaje nic innego jak wybrać odpowiednie do tego narzędzie.

Skarpety Norfin dla wędkarzy

Bez dwóch zdań drobny temat ale zaraz po kombinezonie najważniejszy w zimnych okresach roku. Bez znaczenia czy łoisz na łodzi czy przez długie i mroźne godziny wiercisz w lodzie skarpety musisz mieć najlepszej jakości. Odpowiedni produkt pozwoli na utrzymanie termiki stóp bez względu na rodzaj aktywności jaki preferujesz. Najtrudniejsze dla skarpet to łowienia w listopadzie i grudniu na łodzi oraz potem wędkarstwo podlodowe. Skarpety do takiego przeznaczenia powinny pozwalać utrzymać temperaturę ciała przez długie godziny a w przypadku konieczności zwiększonej aktywności nie mogą pozwolić na zatrzymanie wilgoci przy skórze. Wysokie i zaawansowane modele skarpet dla wędkarzy często wyprodukowane są w oparciu o naturalna wełnę mieszaną z najnowszymi technologiami wykorzystanymi w odzieży alpinistycznej.

Jakie skarpety dla wędkarza

Podstawowa sprawa to tak jak w przypadku bielizny , rodzaj aktywności jaki będziemy realizowali. Jeśli sporo maszerujemy i podczas wędkowania będziemy na znaczny wysiłek powinniśmy zastanowić się nad skarpetami w kategorii active. Takie modele pozwalają na odprowadzanie wilgoci ale jednocześnie odpowiednio utrzymują termikę stopy. W przypadkach ekstremalnie trudnych czyli  np. wielogodzinne stanie na zimnie  będzie wymagało modeli passive. Takie rodzaj skarpet jest przeznaczony na mróz i brak aktywności  fizycznej.