Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Wędkarstwo podlodowe

Wędkarstwo podlodowe

Wędkarstwo podlodowe to nasza wielka pasja. Specjalnie dla podobnych nam wariatów przygotowaliśmy produkty wyjątkowej jakości. W naszej ofercie znajdują się doskonałe wędki podlodowe, przeznaczone do różnych metod wędkowania. Do tego kołowrotki, świdry i futerały na wędki. Z największą jednak dumą chwalimy się naszymi przynętami na lód, które cenione są przez wielu doskonałych wędkarzy w całym kraju. Przynęty podldowe w naszym sklepie to najwyższa jakość rękodzieła.

Raty 0%

Wędkarstwo podlodowe

Zima i wędkarstwo podlodowe to dla nas bardzo ważny temat.  Nawet podczas lipcowych upałów wspominamy zimowe wyprawy na okonie i poszukiwanie miejsc gdzie będziemy mogli złowić rekordowe ryby. Wędkarstwo podlodowe to wielka pasja. Specjalnie dla tej trudnej i wymagającej dziedziny wędkarstwa, przygotowaliśmy pełen asortyment wyposażenia wędkarza podlodowego.Wędkarstwo podlodowe to bardzo istotny czas dla każdego spinningisty. Łowienie z przerębla możemy w bezpośredni sposób porównać z najlżejszą wersją spinningowania. Wiele technik i sposobów prowadzenie przynęt na lodzie znana jest wędkarzom specjalizującym się lekkim spinningowaniu. Wiele przeróżnych przynęt jak małe poziomki, podlodowe woblerki a nawet blaszki prowadzimy dokładnie tak jak w lecie. Co najciekawsze doświadczenia zdobyte podczas podlodowych łowów można w bezpośredni sposób przenieść na klasyczne spinningowanie. Obecnie wędkarstwo podldowe pozwala na wykorzystanie wiele popularnych sposobów łowienia z wykorzystanie przynęt gumowych a to już jeden krok do klasycznego, letniego spinningowania.

Przynęty podlodowe

Jesteśmy przekonani, że w tej grupie wędkarskich wabików trafimy na obszar najbardziej magiczny. Wielu rękodzielników od dziesiątek lat produkuje wyjątkowe przynęty podlodowe. W tej grupie znajdziemy błystki, mor myszki, żuczki i cała masę odmian wspomnianych przynęt podlodowych. Corona Fishing od początku swojego istnienia mocno stawia na grupę przynęt podlodowych i dzięki naszej wytrwałości w budowie oferty sklepu mamy możliwość oferowania wyjątkowych i bardzo skutecznych przynęt na lód.