Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Kwiskie > Kwiski Kasper

Kwiski Kasper

wobler na pstrąga
wobler na pstrąga
woblery na pstrąga
Cena:

29.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Kasper, wzorowany na Kwiskim Gobio, jest mocniej spłaszczony na bokach, przez co uzyskał znacznie bardziej drobną i migotliwą akcję. Wobler na pstrąga Kasper charakteryzuje się wyjątkowym lusterkowaniem. Świetnie sprawdzają się w bardzo szybkim nurcie. Swoją pełnię możliwości pokazują w największych bystrzach, gdzie sprowadzane w poprzek nurtu hasają tuż nad kamieniami. Ukryte za przeszkodami drapieżniki zdecydowanie atakują nasze Kwiskie Kasperki. Woblerek wykonany jest z myslą o pstrągach, jednak doskonale sprawdza się w połowie brzan, kleni i wszelkich „nurtowych” drapieżników.
Wobler lekko pływający. Głębokość schodzenia do 1,2 metra. Zbrojenie: kotwice Sasame.


ModelDŁUGWAGACena
BL5,5cm4,5g29.00 PLN
PSN5,5cm4,5g29.00 PLN
GLD5,5cm4,5g29.00 PLN
PSF5,5cm4,5g29.00 PLN
ORF5,5cm4,5g29.00 PLN
YL5,5cm4,5g29.00 PLN
STR5,5cm4,5g29.00 PLN
OL5,5cm4,5g29.00 PLN
mischa
Pewniak w pudełku, wersja GL na czystej Kwisie bardzo skuteczna
niezarejestrowany
Witam właśnie miałem okazję przetestować kaspera świetna praca idealny na wąskie rzeczki w świętokrzyskim, pozdrawiam :)
sandaczyk22
No jestem zaskoczony. Woblera kupiłem już dawno, ale dziś dopiero mogłem przetestować go na pstrągach. Wybraliśmy się we czwórkę i tylko ja wyciągnąłem rybę. Zameldowały się 2 pstrążki jeden 31cm, a drugi jeszcze ,,niepełnoletni" 24cm. Oczywiście wróciły do wody, polecam Kasperka w kolorze GL.
niezarejestrowany
Co mogę powiedzieć na temat tego woblera to same superlatywy bo nigdy mnie nie zawiódł a jak ktoś potrafi go wykorzystać to nawet z przełowionej wody można kabana wyciągnąć bez żadnego ale:)
zambezi
6 kwietnia br. urocza rzeczka ( szer.8-10 m)przy ujściu do wisły. Przy drugim rzucie Kasperkiem potworny atak. Spinning w parabolę, ujrzałem tylko na 3 sek. cielsko szczupaka i .. woblerek z nim odjechał. Moja wina bo nie miałem przyponu. To miały być takie pierwsze koty za płoty na początku sezonu. Trzeba Kasperka odkupić!
kamil
Duże pstrągi go lubią :)
ango
Ciekawie pracuje trzeba samemu wypróbować
krystian_w
Najskuteczniejszy jak do tej pory wobler w moim pudełku, uwiesi się na nim nie tylko potok, ale i kleń, okoń czy szczupły. Doskonała praca ogonkiem, lubi agresywnie odjechać prowadzony pod prąd. Polecam
Franek1985
Serdecznie polecam każdemu. Połowiłem na niego wiele potoków. Lotny i celny wobler.
lipien9900
Od pewnego czasu robie zakupy w tym sklepie i powiem , że szukałem takich woblerów na kropkowane długo i w końcu znalazłem. Są dobre na wszyskie ryby występujące w rz.Kwisie i nie tylko złapałem na nie jednego potoka, tęczaka, szczupaka i okonia. Są bardzo dobrze wykonane i ich łowność piewsza klasa.
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.62 s