Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Wahadłówki > Wahadłówki Trout

Wahadłówki Trout

wahadłówki pstrągowe
wahadłówki pstrągowe
wahadełka na pstraga
błystki na pstrąga
Cena:

18.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Wyjątkowy zestaw wahadłówek pstrągowych. Przygotowane specjalnie do łowienia dużych pstrągów potokowych i tęczowych. Wahadłówki Trout podzieliliśmy na dwie grupy o nazwie Wda i Brda. Wszystkie wyjątkowo starannie wykonane i celowo podniszczone, aby zbyt mocno nie świeciły i błyskały. Przecierki w zebrę tworzą wyjątkową fakturę na blaszkach, dzięki czemu przynęta w wodzie wygląda bardzo okazale. Klepane wahadełka to hit już od wielu sezonów.

BRDA - przynęty przygotowane na rzekę. Podczas prowadzenia w nurcie lub szybkiego zwijania w wodzie stojącej wahadełka pracują w jednej lini, bez znacznego wychylania na boki. Brdy dość łatwo wchodzą w ruch obrotowy. Najlepiej sprawdzają się podczas prowadzenia po łuku, lub z dużego dystansu po skosie rzeki pod prąd.
WDA - środek ciężkości przesunięty jest nieco do cześci ogonowej, przez co Wda trudniej uzyskuje ruch obrotowy. Ta przynęta lepiej sprawdza się w wolnym nurcie i przy prowadzeniu z nurtem. Odpowiednio prowadzona wahadłówka uzyskuje leniwą migoczącą pracę, która kusi drapieżniki w toni.
Przynęty zostały uzbrojone w kotwice Sasame nr 6.


ModelDŁUGWAGACena
Brda Zebra5cm8g18.00 PLN
Brda Klepana5cm8g18.00 PLN
Wda Zebra5cm8g18.00 PLN
Wda Klepana5cm8g18.00 PLN
ZESTAW 4 SZT67.00 PLN
mazikrzych
ponownie dokupiłem te wahadła są sytuacje że pstrąg bierze tylko na nie,dodatkowo sprawdziła mi się na okoniach.
mazikrzych
pierwsze wyjście na trudne łowisko,jezioro w górach i pstrąg około 1,5kg bardzo wyżarty a jednak wziął nabrde klepaną.Jakość wykonania i praca tych wachadłówek a mam wszystkie pierwsza liga
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.25 s