Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty szczupakowe > MORS

MORS

wahadłówka na szczupaki
wahadłówka na szczupaki
szczupakowa wahadłówka
duża wahadłówka na szczupaka
Cena:

22.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze

Wahadłówka Mors to prawdopodobnie jedna z najstarszych konstrukcji błystki wahadłowej. Wyjątkowo pracujące, wykonane według koncepcji łowców wspaniałych ryb, są skuteczne praktycznie we wszelkich okolicznościach i na wszystkich łowiskach. Morsy stosowane są przez wędkarzy polujących na szczupaki, sandacze, okonie, sumy czy głowacice. Od wielu też lat wykorzystują je trociarze.

Mniejszy i lżejszy Mors to przynęta świetnie nadająca się do obławiania płytkich i zarośniętych łowisk. Doskonale sprawdza się podczas bardzo leniwego prowadzenia, przerywanego opadem. Duży mors to wahadłówka zaprojektowana do łowienia na większej głębokości. Jest znacznie cięższy i pozwala się prowadzić tuż nad dnem głębokich jeziorowych górek czy blatów. Ten model świetnie sprawdza się też w dużym nurcie pomorskiej i podhalańskiej rzeki.


ModelDŁUGWAGACena
MORS ŚREDNI7cm16g22.00 PLN
MORS DUŻY9cm21g24.00 PLN
MORS MAŁY6cm11g18.00 PLN
Zestaw 3 szt.54.00 PLN
ModelCena
MORS ŚREDNI22.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 7cm
WAGA: 16g
MORS DUŻY24.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 9cm
WAGA: 21g
MORS MAŁY18.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 6cm
WAGA: 11g
Zestaw 3 szt.54.00 PLN
rozwiń
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
ładnie wykonana , koralik jak w fińskich wahadłówkach, szkoda ze jeszcze nie miałem okazji przetestować, ale podejrzewam ze w rzecznym nurcie będzie ładnie pracować
czarny17
przyneta prezentuje sie dobrze ,ale bran jakos nie bylo za wiele,na plytkie wody do 1,5metra lekko zarosniete raczej nie bardzo sie nadaje.
niezarejestrowany
Piękna przyjęta. Silnie wyprofilowana. Jestem pewny że da mi wiele frajdy i szczupaków. Szkoda że do maja jeszcze daleko ;(
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
1.01 s