Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty boleniowe > Ołówek

Ołówek

ołówek na bolenia
ołówek na bolenia
poper na bolenia
wobler na bolenia
woblery na bolenia
Cena:

36.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze

Ołówek to wyjątkowa przynęta na bolenie. Najlepiej sprawdza się w okresach, kiedy rapy polują na drobnicę tuż przy powierzchni wody. Świetny jest też na rafy, przelewy i napływy główek, czyli tam, gdzie boleń czai się na uciekające tuż nad nim ukleje.

Ołówek to przynęta, którą zazwyczaj prowadzi się w charakterystyczny sposób. Cała operacja polega na nierównomiernym zwijaniu linki z podniesioną do góry szczytówką. Wówczas nasz ołówek "chce" niemal wyskoczyć nad lustro wody. Co kilka chwil odskakuje na boki, robiąc w ten sposób zamieszanie dokładnie takie, jak panicznie uciekająca przed drapieżnikiem uklejka. Przy wolniejszym prowadzeniu, popperek lekko migocze i idzie z podniesioną głową do góry, często ciągnąc za sobą bąble powietrza.

Ołówek występuje w dwóch kuszących kolorach uklei: SI - srebrne boki imitujące rybią łuskę z grafitowym grzbietem i ciemną główką. OL - srebrzyste boki z oliwkowym grzbietem i ciemną główką.


ModelDŁUGWAGACena
OL9cmok. 17g36.00 PLN
SI9cmok. 17g36.00 PLN
Komplet 2szt 9cm69.00 PLN
M-SI7cm11 g34.00 PLN
mati_23@o2.pl
Bardzo ciekawa, fajna praca woblera. Po założeniu tej przynęty już mi się skusił ładny boleń. Co jestem bardzo zadowolony. Polecam.
mazikrzych
ciekawa przynęta ,idealna na płytką wode i nie tylko ja łowie na nią pstrągi powyżej kilograma chociaż to mój kiler na szczupaki,co zrobić ,pstrągom też się podoba.
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.78 s