Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Odzież wędkarska i akcesoria > Rękawice

Rękawice wędkarskie Norfin

Dobrej jakości rękawice wędkarskie to skarb. Norfin to producent uznanych produktów przez wędkarzy z całej Europy. Produkty tej marki zasłynęły szczególnie wśród wędkarzy łowiących w trudnych, zimowych warunkach. Doskonałej jakości materiały oraz najnowsze technologie dają nam rękawice dla wędkarzy o najlepszych parametrach użytkowych. Lekkie przylegajace do dłoni, pozwalajace na szybkie wykonanie drobnych prac przy zestawie i przede wszystkim ciepłe.
PLN107.00 In Stock
Raty 0%
Jesteśmy pewni, że nie jeden raz mieliście dość wędkowania ze względu na marznące dłonie. Wiemy że w waszej szafie wędkarskiej znajdziecie kilka modeli rękawic dla wędkarzy i nadal szukacie kolejnych rozwiązań. Z pomocą na takie okoliczności przyszli nam wędkarze ze Wchodu. To oni mają największe doświadczenie w mrozie ;)

Rękawice wędkarskie Norfin

Wszyscy ci wędkarze, którzy łowili ryby późną jesienią i zima doskonale wiedzą co oznacza zmarznięta ręka. Wiedzą tez co oznacz zawiązanie haczyka czy założenie robaka w czasie gdy palce odmawiają nam posłuszeństwa. Jedynym rozwiązaniem są najwyższej jakości rękawice wędkarskie czyli odzież która będzie pełniła dwie funkcje. Po pierwsze utrzymywała termikę dłoni ale po drugiej stronie umożliwiała choćby komfortowe trzymanie wędziska.
Dostępność różnych rozwiązań w tym segmencie jest ogromna. Będziemy mieli do czynienia z wieloma rękawicami jedynie przysposobionymi do wędkarstwa. Często jednak jest tak że takie właśnie produkty pozwolą na ogrzanie dłoni ale nie dadzą nam mobilności i łowienie aktywne nie będzie wchodziło w grę.

Jakie rękawice dla wędkarzy

Po pierwsze ergonomia i szerokorozumiana mobilność. Przy niskiej temperaturze musimy mieć możliwość wykonanie podstawowych czynności jak choćby założenie przynęty na agrafkę bez ściągania rękawicy. Druga rzecz to lekkość i miękkość materiału który nie będzie ograniczał ruchu i możliwości komfortowego trzymania wędziska w dłoni. Kwestia utrzymania termiki jest podstawowym elementem, który powinien być wpisany  tego rodzaju produkt.