Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > St. Croix

St. Croix

St.Croix to marka znana niemal na całym świecie. Wędziska wytwarzane ręcznie w fabryce w Park Falls, Wisconsin słyną z wyjątkowych właściwości cenionych przez profesjonalnych wędkarzy specjalizujących się w najbardziej wymyślnych technikach połowu. W ofercie St.Croix znajdziemy doskonałe wędki spinningowe, castingowi, muchowe oraz morskie. Jakość i niezawodność wędek St.Croix to bez wątpienia wieloletnie doświadczenie najbardziej uznanych na całym świecie konstruktorów z branży wędkarskiej. Przez ponad 65 lat inżynierowie St.Croix zakasują wędkarzy dając im możliwość wypróbowania najlepszych wędek na świecie. Dziś amerykański producent z dumą chwali się, że to właśnie wędki STC cechują się najlepszymi parametrami użytkowymi. Technologia w produkcji wędek węglowych pozwoliła na dynamiczny rozwój St.Croix dziś inżynierowie z Park Falls do budowy blanków stosują takie rozwiązania jak:

Integrated Poly Curve® (IPC®) - technologia opracowana przez St.Croix , która pozwoliła na budowę blanków, tak aby te nie posiadały punktów „słabych”. Łagodne przejście od dolnika aż po sam szczyt pozwoliła na zwiększenie wytrzymałości oraz czułości.
Advanced Reinforcing Technology™ (ART™) – kolejna innowacja powstała w fabryce St.Croix. ART. To nic innego jak nadanie blankowi zdecydowanie większej mocy przy jego jednoczesnym odchudzeniu. Technologia ta pozwoliła na wykonanie wędzisk niewiarygodnie lekkich a jednocześnie bardzo mocnych.
Taper Enhancement Technology (TET™) – Innowacyjna technologia konstrukcji balnków, która pozwoliła projektować wyjątkowo mocne i dynamiczne wędki
Fortified Resin System (FRS™)Technologia FRS zapobiega powstawaniu mikrogrudek dzięki odpowie dnieniu ułożeniu włókien węglowych. Blanki produkowane w technologii FRS w testach okazują się o 33% mocniejsze niż te, które tworzone są z wykorzystaniem standardowych metod wygrzewania żywicy.