Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Kołowrotki > Ryobi

Kołowrotki Ryobi

Kołowrotki Ryobi to najczęściej wybierane i najbardziej uniwersalne kołowrotki spinningowe w Polsce. Niezmiennie trwałe i funkcjionale a przy tym wszystkim możesz je kupiuć w bardzo atrakcyjnej cenie. Oryginalne kołowrotki Ryobi Zauber, Slam, Applause. Dostępne w naszym sklepie kołowrotki Ryobi niezmienie od 12 lat pochodza z bezposedniej dystrybucji koreańskiej. Daje to naszym Klientom gwarancje niezawodności oraz 100%  oryginalności. Wszystkie dostępne modele produkowane są na licencji Japońskiego koncernu Ryobi.

15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo

Kołowrotki Ryobi - historia

Większości z nas firma Ryobi kojarzy się zapewne ze świetnymi elektronarzędziami czy sprzętem drukarskim. Początki tej japońskiej marki były jednak nieco inne, a sięgają one roku 1943. Jej działalność skupiała się na odlewaniu ciśnieniowym, a pierwsze produkty wykorzystywane były w przemyśle zbrojeniowym (konkretnie w uzbrojeniu lotniczym). Zmieniło się to po wojnie, a głównym polem działalności firmy stał się przemysł samochodowy. W następnych dekadach dołączył do tego sprzęt drukarski, elektronarzędzia, oraz to, co nas najbardziej interesuje, czyli sprzęt wędkarski (w 1966 r.).
Marka Ryobi wkrótce zyskała sobie uznanie wśród wędkarzy, co jest zasługą przede wszystkim kołowrotków tej firmy. Podobnie jak inne produkty z Japonii, odznaczają się one najwyższą jakością wykonania i niezawodnością. Szczególnie jeden z nich przypadł do gustu wędkarzom w Polsce – mowa oczywiście o młynku Ryobi Zauber. Legendy o nim podawane są z ust do ust kolejnym pokoleniom wędkarzy, a jego pozycja nie słabnie. Czasem jednak pojawiają się pytania o to, czy „nowy” Zauber jest tak samo dobry jak ten stary? I czym właściwie się od niego różni?
Prawdopodobnie źródła tych pytań należy szukać w 2000 r., wtedy to bowiem Ryobi Limited sprzedało całą swoją produkcję sprzętu wędkarskiego innej japońskiej firmie - Johshuya Co.,Ltd. Ta nazwa pewnie niewielu z polskich wędkarzy cokolwiek powie. Gdy jednak bliżej się jej przyjrzymy okazuje się, że jest to największa i najpopularniejsza sieć sklepów wędkarskich w kraju kwitnącej wiśni. Co zrozumiałe, nowy właściciel nie zmienił nazw oferowanych produktów po przejęciu tej działalności od Ryobi. Czy kołowrotki Ryobi mają się równie dobrze jak pod pieczą pierwszego właściciela?

Kołowrotki Ryobi

Czy istnieje coś takiego jak kołowrotek uniwersalny? Czy jest szansa na to aby kupić niedrogi młynek, który posłuży nam przez wiele sezonów. Polscy wędkarze znają odpowiedź na te pytanie. Kołowrotki Ryobi to właśnie najczęstszy wybór wędkarzy którzy w ten sposób podchodzą do tematu zakupów nowego kołowrotka. Kołorotek Ryobi to koszt zakupu nie przekraczający 300zł  przy zapewnieniu że będzie my się nim cieszyli przez kilka długich i intensywnych sezonów.

Kołowrotek Ryobi Zauber

Zauber to bez dwóch zdań najbardziej popularny kołowrotek spinningowych w Polsce. Dziś doczekał się wielu różnych odmian i zmian, które zwykle dotyczyły jego wygląd.  Ryobi Zauber to synonim jakości którą wędkarz ma szansę kupić za mniej niż 300 złotych. Od wielu lat Zaubery wykorzystywane są do spinningowania w przeróżnych warunkach. Łowią nim pstrągarze często wybierany jest na sandacza, popularny jest wśród wędkarzy którzy potrzebują kołowrotka o uniwersalnym zastosowaniu

Kołowrotki Ryobi na okonia

Wędkarze którzy specjalizują się w łowieniu okoni możemy podzieli na dwie grupy. Jedni wybierają bardzo drogie kołowrotki, których cena przekracza grubo 1000zł. Inni maja swoj ulubiony kołowrotek na okonia, którego cena jest zdecydowanie niższa i jednocześnie jakość tego rozwiązania nie budzi jakichkolwiek wątpliwości. Do takich właśnie kołowrotków na okonia należy Ryobi Applause. Od wielu sezonów wybierany przez koniarzy. Ceniony za jakość wykonania i trwałość.
0.91 s