Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery SS > Strzyga 3D

Strzyga 3D

woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
Cena:

38.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Pstrągowy wobler doskonały. Dla wielu niedosćigniony wzór, wobler który łowi zawsze i wszędzie! Bez marketingowego naciągania Strzyga Szuszkiewicza to jednen z najskuteczniejszych woblerów o wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniu.
Budow strzygi oparta jest o niemal dwie płaskie połówki materiału dzięki czemu wobler staje się wwodzie wzorową imitacją trąconej rybki rzucanej przez nurt. Strzyga SS to przynęta doskonała na wszystkie drapieżniki bez wątpienia gdzie będziemy łowili. Tym razem Strzygę pomalowaliśmy w sposób dokłądnie taki jak malujemy najlepsze woblery ze swoich pudełek. Model SI czyli płotka to tzw. pokład pod samodzielne dodoawanie akcentów kolorystycznych.

Strzyga w/g opisu pracy Woblerów SS charakteryzuje się pracą P - Y - DLaMaZ, a to znaczy, że jest to wobler pływający o akcji Y. W drobnej pracy D wyróznia się nieregularne lusterkowanie La połączone z niespodziewanymi odskokami na boki Ma. Tor pracy jest zakosowy Z.
 
ModelDŁUGWAGACena
SI7,5cm5g38.00 PLN
KLB7,5cm5g38.00 PLN
PST7,5cm5g38.00 PLN
STR7,5cm5g38.00 PLN
ZESTAW 4szt144.00 PLN
drebel1
przynęta z duuużym potencjałem do zabawy w rzece.10/10
TCeglarski
Jakość wykonania wyrywa z butów,piękne malowanie,zajebiste kotwice,w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach,najfajniej pracują pod prąd.
Produkty zakupione razem z tym