Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty trociowe > Wahadłówka PARSĘTA

wahadłówka na troć - Parsęta

wahadłówka na kelty
wahadłówka na kelty
wahadłówka - parsęta
wahadłówka trociowa
blaszka trociowa
Cena:

32.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

Kiedy pierwszy raz trzymałem w ręku naszą nową wahadłówkę na troć wiedziałem już, że szybko trafi do mojego tajnego pudełka. Wyjątkowe wykonanie, misternie nałożona imitacja rybiej łuski i do tego subtelne przetarcie wierzchniej strony, decyduje o jubilerskiej jakości produkcji. Parsęta trafiła na nasze wędki w ostatnie dni trociowego sezonu 2009. Przez cztery dni "męczyliśmy" tę blaszkę niemiłosiernie. Efektem testu był piękny, zasiedziały srebrniak, złowiony przez Sylwka @Żeglarza. Wahadłówka na troć "Parsęta" jest zaprojektowana na głęboką i bystrą wodę, doskonale sprawuje się nawet w największych bystrzach. Świetnie trzyma się dna, nieustannie kolebiąc na boki. Przy mocniejszym podciągnięciu blaszka wpada w ruch obrotowy.


ModelDŁUGWAGACena
Parsęta6,5cm18g32.00 PLN
PARSĘTA H6,5cm22g34.00 PLN
Zestaw 2szt64.00 PLN
ModelCena
Parsęta32.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 18g
PARSĘTA H34.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 22g
Zestaw 2szt64.00 PLN -+
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
Bardzo ładnie pracująca blaszka.fajnie kolibie się na boki co jakiś czas wpadając w ruch obrotowy. Nie ma problemu poprowadzenia jej przy samym dnie.swietnie wykonana,cieszy oko nie tylko wędkarza bo ryby dobrze na nią reagują. Darzę ja szczególnym sentymentem bo właśnie na nią złapałem pierwszą troc.
niezarejestrowany
dobrze wykonana i dobrze pracuje w wodzie jestem zadowolony i polecam dalej
Gofer
Świetne wahadełko. Najważniejsze by podobała się rybie, ale najdłużej na agrafce wiszą te przynęty, które podobają się wędkarzom. Tutaj mamy kompromis spełniający oba te warunki.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.48 s