Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Świętokrzyskie > TREMOR

TREMOR

wobler na bolenie
wobler na bolenie
wobler na bolenia
Cena:

54.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Woblery boleniowe to bez wątpienia domena polskich wędkarzy. Powstała ich w naszym kraju niezliczona ilość. Od niewielkich do bardzo dużych, od takich, które charakteryzują się mocno wyczuwalną praca, do praktycznie niepracujących.

Tremor to połączenie dwóch najbardziej przez bolenia pożądanych cech w przynęcie. Po pierwsze, kształt idealnie zbliżony do uklei oraz unikalna migocząca praca. Największą jednak zaletą Tremora jest jego uniwersalność i łowność praktycznie we wszystkich warunkach panujących nad polskimi rzekami. Kolorystyka naszych woblerków dobrana została względem zmian koloru uklei pod wpływem różnego oświetlenia wody. Wcześnie rano proponujemy zaczynać od łowienia niebieskim Tremorem (BL), w południe i w upalne dni najlepsze rezultaty daje oliwkowa ukleja (OL), a pod sam wieczór SI, czyli klasyczny kolor srebrny z czarnym grzbietem.

Tremor to wobler uniwersalny, pracuje również podczas ekspresowego ściągania, wabi wtedy bolenia tuż pod powierzchnią. Najważniejsze jest jednak, aby woblerek podczas takiego sposobu łowienia co jakiś czas znacznie „odbił” na bok, wręcz pojawił się na samej powierzchni wody. Z drugiej strony możemy go prowadzić wolno, w połowie głębokości wody. Gdy bolenie polują w toni, nie ma nic lepszego niż Tremor prowadzony leniwie w poprzek nurtu rzeki.


ModelDŁUGWAGACena
Tremor SI7,5cm9g54.00 PLN
Tremor OL7,5cm9g54.00 PLN
Tremor BL7,5cm9g54.00 PLN
Zestaw 3szt156.00 PLN
ModelCena
Tremor SI54.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Tremor OL54.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Tremor BL54.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 9g
Zestaw 3szt156.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%