Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery SS > Strzyga 3D

Strzyga 3D

woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
woblery szuszkiewicza
Cena:

38.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Pstrągowy wobler doskonały. Dla wielu niedosćigniony wzór, wobler który łowi zawsze i wszędzie! Bez marketingowego naciągania Strzyga Szuszkiewicza to jednen z najskuteczniejszych woblerów o wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniu.
Budow strzygi oparta jest o niemal dwie płaskie połówki materiału dzięki czemu wobler staje się wwodzie wzorową imitacją trąconej rybki rzucanej przez nurt. Strzyga SS to przynęta doskonała na wszystkie drapieżniki bez wątpienia gdzie będziemy łowili. Tym razem Strzygę pomalowaliśmy w sposób dokłądnie taki jak malujemy najlepsze woblery ze swoich pudełek. Model SI czyli płotka to tzw. pokład pod samodzielne dodoawanie akcentów kolorystycznych.

Strzyga w/g opisu pracy Woblerów SS charakteryzuje się pracą P - Y - DLaMaZ, a to znaczy, że jest to wobler pływający o akcji Y. W drobnej pracy D wyróznia się nieregularne lusterkowanie La połączone z niespodziewanymi odskokami na boki Ma. Tor pracy jest zakosowy Z.
ModelDŁUGWAGACena
SI7,5cm5g38.00 PLN
KLB7,5cm5g38.00 PLN
PST7,5cm5g38.00 PLN
STR7,5cm5g38.00 PLN
PSF7,5cm5g38.00 PLN
ORG7,5cm5g38.00 PLN
ZESTAW 6szt214.00 PLN
Borysowiec
Polecam 10/10.
niezarejestrowany
Polecam! Bardzo łowne! Jakość wykonania perfekcyjna!
niezarejestrowany
Kupiłem ten wobler na koniec sezonu, w pierwszym rzucie zaciąłem kropka. Jeden z najlepszych wobków w moim arsenale.
Klima
Zdecydowanie mój faworyt, praca wprost genialna! Delikatne lusterkowanie, ale przy mocniejszym szarpnięciu odjazd, do tego w nurcie rewelacyjnie tańczy! Wykonanie doskonałe, szczerze polecam!
TYKRYSEK1
Nie łowiłem na niego jeszcze ale on pracuje do złudzenia jak mała żywa rybka, które obserwowałem w czystej wodzie Sanu, praca rewelacyjna. Wobler pracuje pięknie tak jak ktoś wcześniej napisał 10/10 i ja się z tym zgadzam, bardzo uniwersalna przynęta.
drebel1
przynęta z duuużym potencjałem do zabawy w rzece.10/10
TCeglarski
Jakość wykonania wyrywa z butów,piękne malowanie,zajebiste kotwice,w rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach,najfajniej pracują pod prąd.
Produkty zakupione razem z tym