Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Pomorskie > Jugo

Jugo

wobler na klenia
wobler na klenia
woblery na rzekę
wobler kleń brzana
Cena:

36.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Po doskonałych doświadczeniach z klasycznym migdałem, postanowiliśmy skonstruować jego drobniejszy odpowiednik. Zamysł był niezmiennie oparty o rzeczne łowienie kleni i sandaczy. Powstały wobler został znacznie "odchudzony", gdyż pozbawiliśmy go szerokości i wagi. Ten zabieg nadał nowemu woblerkowi nowa akcję.

Jugo charakteryzuje się bardzo drobną, migotliwą akcją, co  w połączeniu z wężowymi ruchami tworzy przynętę idealnie trafiającą w gusta leniwych drapieżników. Jugo to wobler do obławiania bystrego nurtu, który wypłukuje głębokie rynny. Jego przeznaczeniem są rzeczne klenie, i brzany. Doskonale sprawdza się na okoniach łowionych w toni jeziora.
Dostępne kolory: GI - rdzawy odcień na mętną wodę. SI - klasyczy kolor narybku z grafitowym grzbietem. GLD - grafit łączony ze złotem. OL - oliwkowy smak drobnej rybki. Głębokość prowadzenia do 2 m.


ModelDŁUGWAGACena
JU-GI4,5cm4g36.00 PLN
ModelCena
JU-GI36.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 4g
marekw125
Praca bez zarzutu, nie wykłada się w silnym nurcie. Brzany go lubią.
DamianLabadz
Wobler pracuje podobnie jak "Blagier" Dorado - z moich doświadczeń wynika, że klenie go nie lubią (trochę zbyt "agresywnie" pracuje)...
Taką pracę lubią brzany i okonie - ale trochę za drogo, jak na typowy wobler "brzanowy" (urywa się ich mnóstwo, nawet przy jednej kotwiczce).
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.73 s