Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Woblery Kwiskie > Kwiski Raster

wobler pstrągowy - Raster

wobler na pstrąga potokowego
wobler na pstrąga potokowego
wobler pstrąg
wobler pstrągowy
wobler pstrągowy
Cena:

31.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

To pierwszy wobler pstrągowy z katalogu Woblerów Kwiskich. Nie wiemy do końca, na czym polega fenomen tych woblerów. Ale nie to jest też do końca najważniejsze. Specyficzna pstrągowa praca, która polega na zamiataniu ogonkiem, kolebaniu, lusterkowaniu... szukaniu łebkiem ucieczki. Najdziwniejsze jest to, że szczególnie pstrągi, klenie, jazie i brzany gustują w tej przynęcie. Raster polecany zwłaszcza na niewielkie rzeki. Wobler pstrągowy Raster to jeden z napopularniejszych przynęt na pstrąga w naszym sklepie. Od samego początku zyskał sobie wielu zwolenników, którzy nie wybieraja się na ryby bez tego niewielkiego woblera

Wobler lekko pływający. Głębokość schodzenia do 1 metra. Zbrojenie: kotwice JMC.


ModelDŁUGWAGACena
BL4,5cm3,5g31.00 PLN
PSN4,5cm3,5g31.00 PLN
GL4,5cm3,5g31.00 PLN
STR4,5cm3,5g31.00 PLN
ORF4,5cm3,5g31.00 PLN
ModelCena
BL31.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 3,5g
PSN31.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 3,5g
GL31.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 3,5g
STR31.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 3,5g
ORF31.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4,5cm
WAGA: 3,5g
niezarejestrowany
Za jakość wykonania i trwałość 10/10 !!
marhap
Dokupiłem kolejne PSN i STR, sprawdzone na pstrągach 10/10
marhap
Bardzo dobry wobler, kolor PSN szczupak 63 i parę kleni 25-35. Niestety nie połowiłem nim dłużej niż 1 dzień, wobler został na zaczepie. Na pewno zamówię ponownie.
Borysowiec
Potrafi zaskoczyć ... 10/10
paszka13
GLD agresywna praca kusi nawet ospałe ryby, za jego pomocą udało mi się złowić tęczaka i potokowca. Wielki plus także za lotność tego malucha.
dlizak
Wolno prowadzony przy dnie i zapięty (może sum lub brzana) nie widziałem bo nie oderwałem od dna po godz. zabawy pozostał tylko filmik :) żyłka 0.18 kij do 28 g.
spenser233
wykonanie super, kolory niesamowite, ale dopiero po testach na Sanie lub Strwiążu napiszę coś więcej.
niezarejestrowany
Świetny woblerek, moje połowy na niego to łosoś 74 cm, troć 58 cm a o mniejszych nie będę się rozpisywał bo strony by zabrakło. Polecam
rafaloni73
Witam!
Super łowny i ładnie wykonany woblerek!
korektor
Woblerki bardzo fajne dobrze wykonane.Polecam
Bobby
Bardzo fajny woblerek rzeczny. Dobrze lata i ładnie pracuje. Wysoka jakość. Polecam.
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%

Wobler pstrągowy. Kwiski Raster

Wobler pstrągowy Raster to wyjątkowo uniwersalna przynęta nie tylko na pstrągi. Od wielu sezonów z powodzeniem stosowany jest na klenie, jazie i brzany. Wędkarze spinningujący w jeziorach wybierają go do łowienia okoni. Raster to wobler pstrągowy bo właśnie z myślą o pstrągach został stworzony. Sposób malowania oraz dodatkowego dekorowania przynęty w zamyśle producenta miał imitować Naturalny pokarm pstrągów. Raster pracuje stosunkowo agresywnie i jest mocno wyczuwalny na kij. Jego praca to ostre drżenie i kolebanie na boki. Woblerek potrafi odskoczyć do boku  jednak jest w grupie woblerów, które prowadzą się dość stabilnie i równo.

Jak prowadzić wobler pstrągowy. Kwiski Raster

Raster powstał na bazie swojego większego brata czyli woblera Gobio.  Jest dość korpulentny i obfity w kształtach. Dzięki tej właściwości rzucisz nim bardzo daleko, pod drugi brzeg rzeki. Własnie to jest wskazówka do prowadzenia woblera pstrągowego. Najlepsze efekty daje p[prowadzenie po skosie z wyraźnymi pauzami i przystankami. Warto co jakiś czas lekko przynętę szarpnąć nadając jej w ten sposób nieco dodatkowego i nieszablonowego życia. Raster świetnie sprawdza się na płytkich odcinak rzek, gdzie na dnie zalęgają pojedyncze kamienie. Raster myszkuje między nimi i w ten sposób kusi najbardziej cwane ryby.
1.72 s