wobler na sandacza
Opis
Komentarze
Wobler na sandacza dwojakiego przeznaczania. Po pierwsze, jest to przynęta na rzekę do prowadzenia w rynnach o głębokości od 2 do 4 metrów. Rollo SDR został przygotowany specjalnie do łowienia w naszych dużych rzekach nizinnych. Testowaliśmy go przez kilka sezonów na Wiśle, Odrze i Narwi. Rollo z długim sterem pracuje dość drobno, wyraźnie lusterkując bokami. Woblerek ma też tendencję do wychylania ogona, a przy dużym nurcie do odskoków do boku. Kolejna sprawa to trolling w poszukiwaniu grubych okoni, szczupaków oraz oczywiście sandaczy. Podczas łowienia w trollingu przynęta zejdzie do około 3,5 metra.
Przynęta o pływalności neutralnej. Przy zastosowaniu kotwic w rozmiarze 6 lekko pływająca. Przynęta uzbrojona w kotwice w rozmiarze 4.
Przynęta o pływalności neutralnej. Przy zastosowaniu kotwic w rozmiarze 6 lekko pływająca. Przynęta uzbrojona w kotwice w rozmiarze 4.
Model | DŁUG | WAGA | Cena | SI | 9cm | 10g | 44.00 PLN | GRF | 9cm | 10g | 44.00 PLN | OL | 9cm | 10g | 44.00 PLN | BR | 9cm | 10g | 44.00 PLN | ZESTAW 4szt | 164.00 PLN |
Model | Cena | SI | 44.00 PLN | rozwiń | GRF | 44.00 PLN | rozwiń | OL | 44.00 PLN | rozwiń | BR | 44.00 PLN | rozwiń | ZESTAW 4szt | 164.00 PLN | rozwiń |
Produkty zakupione razem z tym