Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty boleniowe > TREMOR

Wobler boleniowy

woblery na na bolenia
woblery na na bolenia
wobler na bolenia
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Woblery boleniowe to bez wątpienia domena polskich wędkarzy. Powstała ich w naszym kraju niezliczona ilość. Od niewielkich do bardzo dużych, od takich, które charakteryzują się mocno wyczuwalną pracą, do praktycznie niepracujących.
 
Tremor to połączenie dwóch najbardziej przez bolenia pożądanych cech w woblerze. Po pierwsze, idealnie zbliżony kształt do uklei oraz unikalna migocząca praca. Największą jednak zaletą Tremora jest jego uniwersalność i łowność praktycznie we wszystkich warunkach panujących nad polskimi rzekami. Kolorystyka naszego woblera na bolenie dobrana została względem zmian koloru uklei, w wyniku różnego oświetlenia wody. Wcześnie rano proponujemy zaczynać od łowienia niebieskim Tremorem (BL), w południe i w upalne dni oliwkowa ukleja daje najlepsze rezultaty (OL), a pod sam wieczór SI, czyli klasyczny kolor srebrny z czarnym grzbietem.

Tremor to wobler uniwersalny, pracuje również podczas ekspresowego ściągania, wabi wtedy bolenia tuż pod powierzchnią. Najważniejsze jest jednak, aby woblerek podczas takiego sposobu łowienia co jakiś czas znacznie „odbił” na bok, wręcz pojawił się na samej powierzchni wody. Z drugiej strony możemy go prowadzić wolno, w połowie głębokości wody. Wtedy, gdy bolenie polują w toni, nie ma nic lepszego niż Tremor leniwie prowadzony w poprzek nurtu rzeki.


slawek599
zobaczę dopiero wiosną
e60
Świetnie wykonany ,bardzo starannie i estetycznie .Daleko leci jak na razie posmakował szczupakom.
niezarejestrowany
TM zawsze robi dobre woblery ,ale od pierwszych tremorów zakupionych CF i sygnowanych CF trochę się różnią kształtem ( wydaje się że są troszkę szersze),ale jestem pewien że będą łowne.

co do wysyłki jeszcze nie wysłałem kasy za woblery a te czkały na mnie w skrzynce pocztowej

rs
MATIG
Wobki przede wszystkim świetnie wykonane, jakościowo naprawdę mistrzostwo świata. A co do pracy to nie mam nic do zarzucenia, w opadzie bardzo ładnie lusterkują na boki, a przy normalnym szybkim skrecaniu mają fajną drobną pracę.. Trzeba teraz ino jechać nad Królową Rzek i się po uganiać za Bolesławem.. :) Co do wysyłki to już dawno tak szybko paczki nie dostałem :D. Zamówiłem 16.06 tak z rana a już po 13 dnia następnego kurier był u mnie. I to się chwali i to mocno.
niezarejestrowany
po pierwszych wiosennych testach wobki pracują idealnie z niecierpliwościom czekam na początek maja
losiu79
polecam,wszystkim wędkarzom.Bardzo solidna firma, miła współpraca,szybka wysyłka,a co najważniejsze dostarczony towar sprawdził się w 100%.
spino
HIT HIT HIT
ale wiecie na co - na nocne sandacze ;)
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.5 s