Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty boleniowe > PULPA

PULPA

boleń bezsterowieic
boleń bezsterowieic
jerk boleń
Cena:

44.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Pulpa to bardzo ciekawa przynęta, która doskonale sprawdza się na mocno przełowionych łowiskach. Nasz jerk powstał specjalnie po to, aby kusić szczupaki przez bardzo niestandardową i nieregularną pracę. Pulpa to jerk, któremu możemy nadać bardzo różnorodną pracę. Przy wolnym prowadzeniu wabik delikatnie lusterkuje oraz odjeżdża kusząco na boki. Przy energicznym podszarpywaniu intensywnie błyska bokami, niemal zatrzymując się w miejscu. Odpowiednio prowadząc Pulpę uzyskamy nieregularne odjazdy na boki.

Specyficzna praca jerka podpowiedziała nam sposób malowania Pulpy. Pokusiliśmy się o stworzenie modelu SI, czyli imitację uklei. Odpowiednie prowadzenie jerka nawet w silnym nurcie doskonale kusi nocne sandacze, sumy oraz największe bolenie.

Jerk tonący. Uzbrojony w mocne kotwice Sasame nr 2.


ModelDŁUGWAGACena
PL - SI10cm20g44.00 PLN
PL - OL10cm20g44.00 PLN
Zestaw 2szt 10cm83.00 PLN
PLM - SI8cm14g42.00 PLN
PLM - OL8cm14g42.00 PLN
Zestaw 2szt 8cm79.00 PLN
niezarejestrowany
REWELACJA !!!
Dużo możliwości prowadzenia przynęty , naprawdę nieszablonowa praca... Stojąc na pomoście i \"trenując tę przynętę \" zauważyłem, że trudno o powtarzalność pracy w jej prowadzeniu , co według mnie kusi drapieżnika. Rozpoczęcie sezonu ...drugiego Maja...4 szczupaki. Polecam.
Mac
Ta przynęta była moją ulubioną w poprzednim sezonie. Urwałem i kupiłem drugą. Model 8cm OL szczególnie dobrze sprawdzał się na wieczorne sandacze na Odrze. Mam nadzieje, że 10cm będzie spisywał się jeszcze lepiej POLECAM
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.2 s