Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Obrotówki klepanki > Klepanka Aglia 2

Obrotówka na okonia - Aglia 2

obrotówka na okonia
obrotówka na okonia
obrotówka na pstrąga
Cena:

19.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Błystki obrotowe Klepanki CF to znane i cenione w całym kraju obrotówki na okonia. Wykorzystywane przez wielu najlepszych polskich spinningistów. Najbardziej doceniane są za doskonałą jakość wykonania oraz swoją wyjątkową pracę. Klepanki to obrotówki, które pracują niemal przy zetknięciu z wodą. Ich praca jest płynna i pozbawiona jakichkolwiek zakłóceń. Traktowane jako ostatnia deska ratunku. Skuteczna obrotówka na okonia to niezastąpiona pzynęta na wielu łowiskach.  Szczególnie polecamy Klepanki Aglia na pstrągi, okonie, klenie i jazie oraz lipienie.


ModelDŁUGWAGACena
K2 SI4cm4,5g19.00 PLN
K2 MP4cm4,5g19.00 PLN
ZESTAW 2SZT36.00 PLN
ModelCena
K2 SI19.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4cm
WAGA: 4,5g
K2 MP19.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 4cm
WAGA: 4,5g
ZESTAW 2SZT36.00 PLN
rozwiń
DŁUG:
WAGA:
pjeter74
Witam dostawa jak zwykle szybka ,towar super zapakowany co do Klepanka Aglia 2 to wykonanie mega jak na razie to okonie szaleją jeden nawet miał 36 cm tak że , polecam
marhap
Pstrągi i Okonie szaleją, obrotówka zaczyna pracować od razu po dotknięciu wody i co ważne pod prąd, jedyna wirówka na którą mam brania z opadu.
niezarejestrowany
Okonie szaleją. A i czasem jakiś szczupaczek się zapnie. Jeśli na tą blaszkę nic nie złowisz tnz. że tego dnia już nic nie wpadnie. POLECAM!
as45
Piękne wykonanie, perfekcyjna praca w wodzie stojącej, dociążona 2g. świetnie odlatuje no i zapina tęczaki, okonie a nawet niewielkie (~40cm) szczupaczki. Świetny zakup. Polecam
jordan380
Wygląd i wykonanie rewelacyjne.
Jeszcze nie testowane nad wodą.
zaslaw1980
Pierwsze testy potwierdziły tylko moje wcześniejsze przypuszczenia, odpowiednie poprowadzenie i dwa garbusy zameldowały się na kotwicy:).Z utęsknieniem czekam na początek roku, wtedy zobaczymy czy kropkom smakuje, polecam tą przynętę - 10/10!!!
kamil
Rzucałem trochę woblerem za pstrągiem same wyjścia więc zmiana na blaszkę w momencie kontaktu blachy z wodą 2 s i piękny kropas :))
Wiking
Okonie, okonie... też na nie liczyłem. Pierwszy test, pierwszy rzut, szczupak ok 60cm niestety, ściął ją... przez niego nie mam jak napisać o niej więcej :)
adam13
Pięknie pracuje, okoniom smakuje ;)
Luka
Obrotówka idealna... nie ma co więcej pisać
spino
Przepięknie pracująca obrotówka. Najlepsza obrotówka na rynku. Bezapelacyjny faworyt na przelewowe jazie i klenie
Marek
Mistrzostwo świata, każda inna to persona non grata. Każda jest niepowtarzalna bo ma niepowtarzalną fakturę paletki a muszka na kotwiczce to często celownik dla Okoni
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%

Obrotówka na okonia - Klepanka 2

Od dobrej obrotówki w przypadku okoni nie uciekniemy. Od lat te właśnie przynęty cieszą się ogromnym uznaniem wśród wielu nawet najlepszych wędkarzy. Okonie mimo wędkarskiej mody na gumki i inne przynęty jigowe nie zapomniały o kuszącej i zawsze skutecznej obrotówki na okonia. Klepanak powstałą z myślą o pstrągach jednak jej skuteczność bardzo szybko przeniosła się na garbusy.

Jak łowić okonia na obrotówki

Najbardziej znanym i prawdopodobnie najskuteczniejszym sposobem jest prowadzenie przynęty z pauzami, które powodują opada blaszki do dna. Poderwanie przynęty wzbudza w okoniach ogromny apetyt i chęć ataku. Ten sposób łowienia najlepiej sprawdza się jeśli zastosujemy nieco cięższe obrotówki na okonia. Bardzo często, garbusy polują w toni i wówczas dobrej jakości obrotówka nie ma sobie równych wśród innych przynęt okoniowych
2.78 s