Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > Power Strike > Power Strike Green

Power Strike Green

plecionka power strike
plecionka power strike
plecionka spinningowa
plecionka
Cena:

127.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze
Amerykański rynek plecionek jest potężny - produkowane są tam one od blisko 60 lat. Doświadczenie i ogromna wiedza inżynierów decyduje o tym, że powstające za oceanem plecionki i żyłki uznawane są za najlepsze na świecie.
PowerStrike to plecionka stworzona z użyciem najwyższej technologii, zrobiona w 100% z włókien Vectran®. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie wysokomodułowe włókna, wykorzystywane do produkcji kamizelek kuloodpornych stosowanych przez wojska amerykańskie. To właśnie włókna Vectran® decydują o najmniejszej chłonności wody spośród wszystkich plecionek produkowanych na świecie. PowerStrike podczas wielogodzinnego łowienia powiększa swoją objętość zaledwie o 4% - żaden konkurencyjny produkt nie może równać się z tym wynikiem. Dzięki takim parametrom, twoje rzuty będą zawsze celne i długie.
PowerStrike jest jedyną na świecie plecionką pozbawioną dodatków masy poliestrowej, co wpływa na jej wyjątkową gładkość, miękkość i wiotkość. Wytrzymałość na węźle oceniana jest jako 3-4 razy mocniejsza, niż klasowe żyłki o tej samej grubości. Wyjątkowa moc włókna  Vectran® powoduje, że nasza plecionka jest praktycznie niezniszczalna. Jeśli wędkujesz w łowiskach z duża ilością kamieni, korzeni i innych zawad, nie będziesz zmuszony co kilka chwil wymieniać ostatnich metrów linki.

Miękka, okrągła, bez pamięci do kształtów, piekielnie mocna, doskonale śliska - plecionka PowerStrike.
 
ModelDŁUGMOC LINKICena
PSG 8lb/150yd136,5m8lb (4kg)127.00 PLN
PSG 20lb/150yd136,5m20lb (10kg)127.00 PLN
Mimi
Świetna plecionka! Godna polecenia i najlepsza jaką dotąd miałem więc pozostanę jej wiernym użytkownikiem.BARDZO POLECAM ☺
m.bryndal@open-up.pl
Bardzo fajna plecionka, całkiem nieźle znosi ostre rzeczne kamienie :)
niezarejestrowany
Po kilku nieudanych przygodach z innymi plecionkami, używam od kilku lat tylko tej jednej. I raczej nie zmienię, dla mnie absolutnie nr 1 na rynku. Przynajmniej przy ciężkim jerkowaniu.
katomkac@wp.pl
Dobra plecionka. Bardzo miękka, mocna, okrągła. Polecam
giecho30
Super plecionka. Będę jej wierny ;)
audytor_2009
Oryginalna w 100% i najlepsza na rynku. tylko w tym sklepie będę ją kupował.
niezarejestrowany
Bardzo udany zakup.Plecionka mocna i trwała.Zakup zrealizowany perfekcyjnie.Polecam ten produkt jak i sklep w którym dokonałem zakupu.Pozdrawiam
jordan380
Świetna plecionka, Moim zdaniem najlepsza na rynku.
niezarejestrowany
Niezwykle mocna, pokaleczyłem ręce chcąc ją zerwać. Raczej wyciągnę kawał gałęzi z zaczepionym woblerem niż ją urwę (już 2 razy się to potwierdziło). Najlepsza jaką do tej pory używałem. Minusem jest tylko jej odbarwianie na jasny kolor i w ciemnej wodzie rzeki Wieprz jest mocno widoczna.
niezarejestrowany
plecionka , po użyciu , jest tym , co oczekiałem , ale nie jest ważne , że amerykańska , ale jest ważne , że jest znakomita:))) polecam przekonać się we własnym zakresie.
ptz
10lb - bardzo dobra i mocna plecionka.
Pewnego razu - przy zaczepie pociągnąłem gwałtownie za plecionkę - nowy przypon o wytrzymałości do 12 kg urwał mi się - a na plecionce nie było widać nawet śladu zmęczenia.
Po pewnym czasie - nawet krótkim - traci kolor (płowieje) - ale szczupakom to nie przeszkadza. Polecam.
pawelekk
Produkt bardzo dobrej jakości. Plecionka idealnie się układa, jest miękka. Udany zakup
Anhor
No, No,
Nie spodziewałem się takiej linki. Jest idealna. Mocna i trwała. Super
romuald
najlepsza plecionka na rynku.
7lb - nie urwę jej w ręku. Polecam wszystkim - jest doskonała
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.39 s