Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > G. Loomis > NRX+ > NRX+ Shakyhead

G.Loomis NRX+ Shakyhead

G.Loomis NRX+ Shakyhead
G.Loomis NRX+ Shakyhead
Cena:

2957.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

G.Loomis NRX+ Shakyhead 822S SYR

Reprezentantem serii NRX+ Shakyhead jest model NRX+ 822S SYR, który uznawany jest w wzorcowy kij sandaczowy. Wędka posiada stosunkowo delikatną część szczytową która progresywnie przechodzi w ugięcie do około połowy długości blanku. Dół pozostaje mocny, niemal sztywny. Tego typu wędziska stosowane są przez wędkarzy z USA do metody Shakyhead. Jest to metoda polegająca na specyficznej bardzo ostrej i drżącej animacji przynęty. Zazwyczaj stosuje się do tego jaskółki, wormy oraz kreatury, które zbrojone na stosunkowo lekkiej główce pozostawia się w bezruchu na dnie zbiornika. Po krótkiej pauzie wędkarz rozpoczyna animowanie przynęty, drgając samą szczytówką wędziska. W ten sposób przynętya uzyskuje bardzo atrakcyjne i kuszące dla okoni i andaczy zachowanie. Polscy wędkarzy wędki o takiej specyfice wykorzystują do klasycznego bigowania i łowienia w opadzie. Ultraszybkie wędki są najchętniej wybierane przez polskich wędkarzy do łowienia grubych okoni o raz sandaczy.

Kolejna odsłona kultowej serii najbardziej popularnej w USA Seri wędek basowych. Nowa G. Loomis NRX + czerpie z ponad czterdziestu lat technologii, innowacji i wzornictwa, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających wędkarzy specjalizujących się w połowie basów. Amerykańskie blanki są wykonane z wykorzystaniem technologii Spiral X, aby zapewnić najwyższą szybkość  i dynamikę przy jednoczesnej utracie wagi blanku. Doskonałej jakości blank został uzbrojony w innowacyjny system hybrydowy prowadzenia linki. Przelotki zastosowane w wędce to połączenie klasycznych produktów Fuji w tytanowych ramkach oraz przelotek RecOil. Zastosowanie tego rozwiązania znacznie zwiększa dynamikę wędki oraz zwiększa jej czułoś oraz determinuje typową ugięcie X-Fast.

G.Loomis to pełna gama 28 wędek o akcji i mocy przygotowanej celowo dla danej techniki i metody połowu oraz specyfiki stosowanych przynęt. Aby to osiągnąć, wykorzystaliśmy tylko najbardziej zaawansowane technologie, procesy konstrukcyjne i komponenty, aby stworzyć wędkę, która oferuje wędkarzom najlepsze w swojej klasie parametry techniczne. Radykalnie przedefiniowana seria NRX+ jest kulminacją naszego obsesyjnego dążenia do zapewnienia wędkarzom najbardziej zaawansowanych wędzisk spinningowych na świecie.

Zastosowane technologie: Multi taper Spiral X
ModelDŁUGMOCAKCJACZĘŚCIMOC LINKIPRZYNĘTACena
NRX+ 822S SYR208 cmMag-MedX-Fast14-6 kg3,5-9 g2 957.00 PLN
ModelCena
NRX+ 822S SYR2 957.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 208 cm
MOC: Mag-Med
AKCJA: X-Fast
CZĘŚCI: 1
MOC LINKI: 4-6 kg
PRZYNĘTA: 3,5-9 g
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1 s