Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Kołowrotki > Daiwa > ZILLION

Daiwa ZILION

21 ZILLION SV TW
21 ZILLION SV TW
Daiwa 21 ZILLION SV TW
multiplikator daiwa 21 ZILLION SV TW
ZILLION SV TW
Cena:

1557.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze

Daiwa Zillion SV TW to doskonały kołowrotek castingowy  z linii DAIWA Japan, wyposażony w system hamulca SV Boost i koncepcję Hyper Drive Design, zapewniającą optymalizację wyrzutu.

Model 21' Zillion SV TW dostępny jest w dwóch wersjach – wersja PL przeznaczona jest do nieco większych i cięższych przynęt. Dzięki niskiemu przełożeniu, umożliwia wygodne i pewne prowadzenie przynęt, idealne do wędkowania woblerami, na większych głębokościach lub w warunkach morskich. Łącząc innowacyjną koncepcję Hyper Drive Design z nowym systemem hamulca SV Boost, DAIWA prezentuje lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały kołowrotek castingowy. Został on już precyzyjnie dostrojony w swoich ustawieniach, aby zapewnić optymalne wyniki przy różnych wagach używanych przynęt.
  • Koncepcja Hyper Drive Design łączy różnorodne funkcje, optymalizując żywotność i obsługę kołowrotka.
  • Koncepcja hamulca SV Boost nie tylko optymalizuje odległości rzutowe, ale także zmniejsza ryzyko luzów. Kilka kluczowych cech technicznych obejmuje:
  • Niezwykle lekka szpula z duraluminium G1, uruchamiająca się natychmiast bez dużego oporu rozruchowego.
  • System ZERO regulacji hamulca mechanicznego jest już wstępnie ustawiony, aby osiągnąć optymalne odległości rzutu (zaleca się nie zmieniać tego ustawienia).
  • Wał główny wykonany z krótkiej osi szpuli, co minimalizuje tarcie i sprawia, że jest idealny do stosowania mniejszych przynęt.
  • System TWS redukuje tarcie linki podczas rzutu.
  • Odporny na korozję system terkotki hamulca.
Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, kołowrotek oferuje precyzyjną kontrolę i doskonałe wyniki podczas łowienia z użyciem różnych przynęt.

Parametry Daiwa Zillion SV TW

HYPER DRIVE Design, Aluminiowy korpus kołowrotka HARDBODYZ®, 8 łożysk kulkowych (w tym 4 CRBB®), Mechanizm HYPER DRIVE DIGIGEAR®, Koncept hamulca SV Boost, System hamulca UTD®, Hamulec gwiaździsty z Click-Systemem, T-Wing System (TWS™), Szpula SV z duraluminium G1, Uchwyt korbki Soft-Touch, Model na lewą rękę, Wykonano w Japonii

ModelCena
21 ZILLION SV TW 1000PL1 557.00 PLN
ModelCena
21 ZILLION SV TW 1000PL1 557.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.6 s