Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Przynęty - CF Hand Made > Przynęty szczupakowe > Klepanka Aglia 5

Obrotówki na szczupaka - Aglia 5

błystki obrotówki na szczupaka
błystki obrotówki na szczupaka
duże obrotówki  na szczupaka
obrotówki na szczupaka
Cena:

26.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze
Obrotówki na szczypaka to pozycja obowiązkowa w pudełku każdego wędkarza. Duże i lotne obrotówki w wielu sytacjach nie maja sobie równych i bija na łeb na szyję inne przynęty. Najwyższej jakości ręcznie klepane obrotówki na szczupaka w rozmiarze przeznaczonym na grube okonie oraz szczupaki. Cechą wszystkich klepanek jest doskonała praca nawet przy najwolniejszym prowadzeniu. Przynęty nie są wrażliwe na zmianę szybkości prowadzenia czy zawirowania wody. Pracują w każdych warunkach. Duże klepanki - jak Aglia 5 - to doskonale obrotówki na szczupaki łowione w niezbyt głębokiej wodzie. Są bardzo lotne i możemy je poprowadzić niemal na każdej głębokości.

ModelDŁUGWAGACena
K5 MIEDZIANA10cm14g26.00 PLN
K5 MOISIĘŻNA10cm14g26.00 PLN
K5 SREBRNA10cm14g26.00 PLN
ZESTAW 3SZT72.00 PLN
ModelCena
K5 MIEDZIANA26.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
K5 MOISIĘŻNA26.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
K5 SREBRNA26.00 PLN
rozwiń
DŁUG: 10cm
WAGA: 14g
ZESTAW 3SZT72.00 PLN
rozwiń
DŁUG:
WAGA:
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%

Duże obrotówki na szczupaka - Klepanka Aglia 5

Ci co łowią szczupaki doskonale wiedzą, że sporych rozmiarów wirówka to przynęta, która ma swoje oddzielne miejsce w ważnym pudełku szczupakowym. Ciężki i lotne obrotówki na szczupaka doskonale sprawdzają się zarówno w jeziorach gdzie będziemy łowili na górkach lub blatach oraz w wodzie płynącej. Bez względu na okres w sezonie, obrotówki zawsze wykazują się duża skuteczności i to właśnie te przynęty mimo popularności, gum, jerkówi i innych wymyślnych przynęt od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem wędkarzy.

Jak wykorzystać obrotówki na szczupaka

Podstawowa sprawa to sięgnąć okolicy dna czyli miejsc gdzie szczupak zazwyczaj czai się na swoje ofiary. Warto zatem spróbować pozwolić wirówce dotrzeć do dan i potem z przerwami prowadzić ją do brzegu. Bardzo często największą skutecznością okazuje się łowienia w samych roślinach a tam obrotówka staje się często przynęta niezastąpiona.
1.02 s