Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Sklep wędkarski > Plecionki > Power Strike > Power Strike White

Power Strike White

Cena:

127.00 PLN

Ilość Wybierz z karty
Opis
Komentarze

Amerykański rynek plecionek jest potężny - produkowane są tam one od blisko 60 lat. Doświadczenie i ogromna wiedza inżynierów decyduje o tym, że powstające za oceanem plecionki i żyłki uznawane są za najlepsze na świecie.
PowerStrike to plecionka stworzona z użyciem najwyższej technologii, zrobiona w 100% z włókien Vectran®. Są to najbardziej zaawansowane technologicznie wysokomodułowe włókna, wykorzystywane do produkcji kamizelek kuloodpornych stosowanych przez wojska amerykańskie. To właśnie włókna Vectran® decydują o najmniejszej chłonności wody spośród wszystkich plecionek produkowanych na świecie. PowerStrike podczas wielogodzinnego łowienia powiększa swoją objętość zaledwie o 4% - żaden konkurencyjny produkt nie może równać się z tym wynikiem. Dzięki takim parametrom, twoje rzuty będą zawsze celne i długie.
PowerStrike jest jedyną na świecie plecionką pozbawioną dodatków masy poliestrowej, co wpływa na jej wyjątkową gładkość, miękkość i wiotkość. Wytrzymałość na węźle oceniana jest jako 3-4 razy mocniejsza, niż klasowe żyłki o tej samej grubości. Wyjątkowa moc włókna Vectran® powoduje, że nasza plecionka jest praktycznie niezniszczalna. Jeśli wędkujesz w łowiskach z duża ilością kamieni, korzeni i innych zawad, nie będziesz zmuszony co kilka chwil wymieniać ostatnich metrów linki.

Miękka, okrągła, bez pamięci do kształtów, piekielnie mocna, doskonale śliska - plecionka PowerStrike.


ModelDŁUGMOC LINKICena
PSW8lb/150yd136,5m8lb (4kg)127.00 PLN
PSW20lb/150yd136,5m20lb (10kg)127.00 PLN
Żiru
fajne plecionki, nabyłem 8 i 10 lb, jak na razie spisuje świetnie.
niezarejestrowany
Świetna Plecionka której chyba nie trzeba polecać..... Łowię nią bardzo często zarówno na zbiorniku jak i dużej rzece nizinnej .....Smiało wytrzymuje 3 sezony 10 lb smiało można holować słonia przez Jordan .
vegett
dziwi mnie brak informacji na temat włókien vectran.... tak jak pisał poprzednik jest tylko info o spectra. ale ostatecznie pletka extra. na forach piszą że przegrubiona lecz co ciekawe nigdzie nie ma opisanej grubości, więc skąd informacja o przegrubieniu? nie wiem. :) cienka nie jest lecz ta wytrzymałość. 10 lb robi wrażenie, więc mocniejsze muszą mieć siłę słonia :))
niezarejestrowany
Andrzej
plecionka 8lb cienka jak włos, mocna jak żadna, śliska i cicha.
W opisie towaru na stronie jest mowa o włóknach Vectran, ja dostałem plecionkę z włókien Spektra i inne opakowanie, taką plecionkę sprzedaje sklep Pirania po 90 zika. Czy to ta sama plecionka???
krystian_w
Niesamowita wytrzymałość (20lb), dalekie rzuty, łatwe robienie węzłów, produkt po pierwszych testach nad wodą nie zawodzi, oby po 2-3 sezonach była tak wytrzymała choć 80% co teraz.
Luka
świetna plecionka, chyba nie trzeba polecać
Produkty zakupione razem z tym
Raty 0%
0.86 s