Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Odzież wędkarska i akcesoria > Czapki > Geoff Anderson Wizwool Njal Brown

Geoff Anderson Wizwool Njal Brown

Geoff Anderson Wizwool Njal Brown czapka wędkarska z wełny Merino
Geoff Anderson Wizwool Njal Brown czapka wędkarska z wełny Merino
Geoff Anderson Wizwool Njal Brown czapka dla wędkarzy
Geoff Anderson Wizwool Njal Brown ciepła czapka wędkarska
Cena:

187.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze
Geoff Anderson WizWool Njal to czapka z dzianiny Merino. W jej skład wchodzi trwała, elastyczna i miękka mieszanka techniczna Merino, łącząca w sobie to, co najlepsze z przędzy naturalnej i syntetycznej. Jest wytrzymała i utrzymuje ciepło w każdą zimną pogodę.
 
Wełna Merino z której wykonana jest czapka wędkarska Geoff Anderson WizWool Njal to materiał chwalony na całym świecie za miękkość, oddychalność i właściwości regulujące temperaturę. Ponadto wełna Merino jest w 100% naturalna, odnawialna i biodegradowalna. To zdrowe włókno, które zapewnia łagodniejszy kontakt ze skórą. Jej powierzchnia pochłania opary potu i przenosi je na zewnątrz w celu efektywnego odparowania. Dzianina ta tworzy również otwarte kanały powietrzne, które znacznie poprawiają oddychalność.
 
Mieszanka wełny Merino zapewnia klasyczny komfort z kontakcie ze skórą, ciepło i odprowadzanie wilgoci. Dzianina ta jest wygodna, odporna na zapachy, trwała i zatrzymuje ciepło nawet, gdy jest mokra. Część syntetyczna (akryl) zwiększa trwałość i zapobiega kurczeniu się wełny oraz znacznie wydłuża jej żywotność. Pokochasz ogólne, luksusowe poczucie ciepła i komfortu, jakie zapewnia czapka Wiz Wool Njal.
 
Czapka Geoff Anderson WizWool Njal składa się w 50% z czystej wełny Merino i 50% akrylu. Wersja w kolorze brązowym.

ModelCena
Wizwool Njal Brown187.00 PLN
ModelCena
Wizwool Njal Brown187.00 PLN -+
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.92 s