Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Farbowana Alga

Farbowana Alga

wahadłówka alga
wahadłówka alga
wahadłówka alga na szczupaka
wahadłówka na szczupaka alga
wahadłówka alga malowana

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Kolejna reprezentantka najstarszych wahadłówka w kraju. Od dziesięcioleci ręcznie klepana przez wielu doskonałych polskich rzemieślników.  Nasza Farbowana Alga to ręcznie klepana blaszka wykonana z mosiądzu o grubości 1,4 mm. Dzięki  temu jest bardzo lotna i celna, ale nadal uzyskuje doskonałą, kolebiącą i oczywiście łowną pracę. Alga to jedna  z najbardziej uniwersalnych i wielozadaniowych wahadłówek na szczupaka i okonia. Sprawdzi się świetnie w wodzie stojącej i w nurcie. Misternie wykonana wahadłówka jest oczywiście ręcznie klepana i każdorazowo sprawdzona nad wodą. Blaszki są wyjątkowo pięknie wykończone, a wierzchnia ich część zostałs pokryta farbą, która dodatkowo wpływa na skuteczność.

Farbowana Alga to wahadłówka o wielu obliczach i niemal nieograniczonym zastosowaniu. Najczęściej wykorzystywana jest do łowienia szczupaków w okolicy trzcinowisk, grążeli. Doskonale sprawdza się na blatach i podwodnych górkach. Prowadzona w zmiennym tempie wahadłówka jest wyjątkowo skuteczna na jeziorowe szczupaki oraz grube toniowe okonie.

ModelDŁUGWAGACena
MAK6,5cm19g32.00 PLN
BL6,5cm19g32.00 PLN
OL6,5cm19g32.00 PLN
ZESTAW 3SZT93.00 PLN
ModelCena
MAK32.00 PLN parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 19g
BL32.00 PLN parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 19g
OL32.00 PLN parametry
DŁUG: 6,5cm
WAGA: 19g
ZESTAW 3SZT93.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.5 s