Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Katalog produktów > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Farbowany Atom

Farbowany Atom

wahadłówka atom
wahadłówka atom
wahadłówka atom na szczupaka
wahadłówka atom na szczupaki
wahadłówka atom malowana

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Niezbyt popularna i raczej zapomniana blacha, która swego czasu była szczególnie polecana na jeziorowe szczupaki. Starsi wędkarze pamiętają pierwsze Atomy, które do dziś skrywane są w szczupakowych pudełkach.  Atom uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych wahadłówek rzecznych. Podczas prowadzenia w nurcie rzeki uzyskuje wyjątkową, pulsująca pracę, która wabi szczupaki, sandacze i grube okonie. Farbowany Atom to wahadłówka wykonana z blachy mosiężnej o grubości 1,4 mm, co decyduje o znakomitej lotności i doskonałej, wielozadaniowej pracy. Ta starannie wykonana wahadłówka została oczywiście ręcznie wyklepana i każdorazowo sprawdzana jest nad wodą. Blaszki są wyjątkowo pięknie wykończone, a ich wierzchnia część została pokryta farbą, która dodatkowo wpływa na jej skuteczność.
Farbowany Atom to wahadłówka o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. My sugerujemy są wykorzystać w standardowym szczupakowym wędkowaniu podczas jeziorowego łowienia. Doskonale sprawdza się w nieco głębszym prowadzeniu, ale koniecznie należy sprawdzić ten model pomiędzy grążelami. Kolejne świetne zastosowanie to rzeczne łowienie szczupaków w nurcie pomiędzy ostrogami rzecznymi, oraz w przybrzeżnych zastoiskach.

ModelDŁUGWAGACena
MAK7,5cm24g32.00 PLN
OL7,5cm24g32.00 PLN
BL7,5cm24g32.00 PLN
ZESTAW 3SZT93.00 PLN
ModelCena
MAK32.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 24g
OL32.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 24g
BL32.00 PLN parametry
DŁUG: 7,5cm
WAGA: 24g
ZESTAW 3SZT93.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
Dla tego produktu nie wystawiono jeszcze komentarza.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
0.83 s