Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Hokka

jerk na szczupaka - hokka

jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
jerki na szczupaka
Cena:

59.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

Przedstawiamy Ci wyjątkową przynętę - najwyższej jakości polskie rękodzieło, jerka stworzonego na wzór niewielkiego szczupaka. Ta imitacja została zaprojektowana specjalnie dla tych, którzy chcą zdobyć wielkiego, drapieżnego szczupaka.

Przynęta została wykonana z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Każda linia, kształt i tekstura zostały dopracowane, aby odzwierciedlić idealną kopię małego szczupaka. Szczególną uwagę zwrócono na wykonanie oraz pracę perfekcyjnego jerka, który jest łudząco podobny do małego szczupaczka ukrytego piedzy podwodna reoślinnością. Imitacja szczupaka to doskonała przynęta do połowu w wodach, gdzie żyje wiele dużych szczupaków. Zwłaszcza w pobliżu podwodnej roślinności na płytkiej wodzie, gdzie szczupaki często polują na małe rybki. Dzięki dokładnemu odwzorowaniu szczupakowego wyglądu i zachowania, ta przynęta na szczupaka ma duże szanse przyciągnąć uwagę tych drapieżników i skłonić je do ataku.

Pamiętaj, że ta przynęta to nie tylko wyjątkowe narzędzie połowowe, ale także prawdziwe dzieło sztuki. Wykonana w Polsce, reprezentuje najwyższą jakość polskiego rękodzieła. Każdy detal i element został wykonany z dbałością o perfekcję, by zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie wędkarskie.

Jerk na szczupaka Hokka

Hokka to niemal doskonała imitacja małego szczupaczka. Hokka to jerki na szczupaka, które od lat łowi świetne ryby w Polsce i w Skandynawii.  Nasz jerk na szczupaka charakteryzuje się bardzo leniwą i nieregularną pracą. Przynęta pracuje nawet podczas wolnego i równego nawijania linki. Kolebie się wtedy nieznacznie na boki, leniwie lusterkując. Swoje prawdziwe oblicze pokazuje, gdy nadamy mu życia podszarpując energicznie wędziskiem. Hokka podczas jerkowania kusząco ucieka na lewo i prawo, mocno lusterkuje, oraz nieznacznie wykłada się na boki. Podszarpywana Hokka wiernie imituje konającego szczupaczka. Idealny pokarm dla największego kanibala w naszych wodach.

Wobler nieznacznie tonący. Głębokość prowadzenia: 0 do 1 m. Dostępne kolory: ES - tłusty jeziorowy szczupaczek


ModelDŁUGWAGACena
H-8 ES8cm15g59.00 PLN
H-10 ES10cm20gr62.00 PLN
H-12 ES12cm30g64.00 PLN
H-15 ES15cm40g77.00 PLN
H-22 ES22cm125g137.00 PLN
ModelCena
H-8 ES59.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 8cm
WAGA: 15g
H-10 ES62.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 10cm
WAGA: 20gr
H-12 ES64.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 12cm
WAGA: 30g
H-15 ES77.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 15cm
WAGA: 40g
H-22 ES137.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 22cm
WAGA: 125g
mazol87
Hokka 15 cm- świetna praca, prowadzenie i są efekty, niestety straciłem, szczupak odpłynął razem z przynętą tak mu się spodobała.
Hokka 22 cm- według mnie porażka, pracy zero, ciągnie się jak patyk to i ryby mają ją gdzieś.
ArturKepa
Świetna praca, narazie tylko raz nad wodą, ale sam bym na niego wziął!
niezarejestrowany
ciekawy wobler, był kilka razy w wodzie (6 może 7) efekt to kilkanaście niedużych szczupaczków, największy 69cm i co najciekawsze to, że ugryzł okoń 38cm. Przynęta jest łowna
drewno2601
12 świetny wobler prawo-lewo. moja przyszła ciut za ciężka i ma 30 gr przez co chyba nieco szybciej tonie. bo wg opisu jest nieco inna. ale i tak mi się podoba:) i na płytką wodę też się nada jesli poprowadze ze szczytówką do góry:) fajnie wtedy jezdzi na boki:) i już są efekty bo szczupaczek ok 45 ale spadł przy wyjmowaniu:)
niezarejestrowany
super, przynęta sprawdza się tak jak oczekiwalem
slotecki1984
to bedzie mój atut w maju:-) prawdziwy kiler!!
sufpol
HOKKA 15 cm
gorąco polecam,rezultat przy pierwszym wyrzucie . 1 kg 50 cm
Drugi rzut niestety nie zmieścił się do podbieraka :-(
jeszcze raz polecam
adamk
Dobra robota.Stylistyka ,praca na
najwyższym poziomie,wygląda jak Realu.
sierak
Rzeczywiście wygląda rewelacyjnie
dede
Coś niesamowitego. Przynęta jest wykonana z największą starannością. Na H-15 złowiłem już szczupaka. Piękna robota. Gratulacje dla producenta
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
3.58 s