Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > MORS

MORS

wahadłóka mors na szczupaka
wahadłóka mors na szczupaka
wahadłówka mors
Cena:

28.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Opis
Komentarze

Wahadłówka Mors to prawdopodobnie jedna z najstarszych konstrukcji błystki wahadłowej. Wyjątkowo pracujące, wykonane według koncepcji łowców wspaniałych ryb, są skuteczne praktycznie we wszelkich okolicznościach i na wszystkich łowiskach. Morsy stosowane są przez wędkarzy polujących na szczupaki, sandacze, okonie, sumy czy głowacice. Od wielu też lat wykorzystują je trociarze.

Mniejszy i lżejszy Mors to przynęta świetnie nadająca się do obławiania płytkich i zarośniętych łowisk. Doskonale sprawdza się podczas bardzo leniwego prowadzenia, przerywanego opadem. Duży mors to wahadłówka zaprojektowana do łowienia na większej głębokości. Jest znacznie cięższy i pozwala się prowadzić tuż nad dnem głębokich jeziorowych górek czy blatów. Ten model świetnie sprawdza się też w dużym nurcie pomorskiej i podhalańskiej rzeki.


ModelDŁUGWAGACena
MORS MAŁY6cm11g28.00 PLN
MORS ŚREDNI7cm16g31.00 PLN
MORS DUŻY9cm21g34.00 PLN
Zestaw 3 szt.90.00 PLN
ModelCena
MORS MAŁY28.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 6cm
WAGA: 11g
MORS ŚREDNI31.00 PLN parametry
DŁUG: 7cm
WAGA: 16g
MORS DUŻY34.00 PLN parametry
DŁUG: 9cm
WAGA: 21g
Zestaw 3 szt.90.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
niezarejestrowany
ładnie wykonana , koralik jak w fińskich wahadłówkach, szkoda ze jeszcze nie miałem okazji przetestować, ale podejrzewam ze w rzecznym nurcie będzie ładnie pracować
czarny17
przyneta prezentuje sie dobrze ,ale bran jakos nie bylo za wiele,na plytkie wody do 1,5metra lekko zarosniete raczej nie bardzo sie nadaje.
niezarejestrowany
Piękna przyjęta. Silnie wyprofilowana. Jestem pewny że da mi wiele frajdy i szczupaków. Szkoda że do maja jeszcze daleko ;(
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
3.25 s