Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Przynęty szczupakowe > Hokka Łamany

Hokka Łamany

wobler - szczupak
wobler - szczupak
wobler na szczupaka

Produkt niedostępny.
Czekamy na dostawę.

Opis
Komentarze

Wobler na szczupaka. Prawdziwy rarytas na mapie przynęt produkowanych na świecie. Przepięknie wykonany i niesamowicie pracujący wobler. Łamana Hokka to przynęta, która zadziwia nawet wędkarzy znających ją już od długiego czasu. Podczas równego nawijania linki bardzo delikatnie pracuje, nieznacznie tylko kolebiąc się na boki. Przy zatrzymaniu prowadzenia wobler gaśnie, wolniutko wypływając ku powierzchni i delikatnienie zamiatając ogonkiem. Największą zaletą i cechą, która wyróżnia naszą Łamaną Hokkę, jest pewien niuans widoczny podczas podszarpywania. Hokka łamie się i wykłada na boki. Wobler zatrzymuje się na chwilkę po to, aby mocno błysnąć bokiem. 

Wobler pływający. Głębokość schodzenia do 1,5 m.


mrherciu
3 wypady nadal bez ataku na tego wobka lecz sie nie poddaje, a na to podszarpywanie moim zdaniem trzeba twardszy niz przecietny kij
spinningowy pozdrawiam
k1@malyszko.x.pl
Używałem Hokki w ostatnim wypadzie do Szwecji. Super pracuje szczególnie w fazie wypłynięcia na wierzch wody. Ogonek się łamie po wypłynięciu i wtedy następuje "strzał" zębacza. Super jakość malowania! Za wadę uważam ster a w zasadzie materiał z którego jest wykonany. Po kilku braniach szczupaków ster się złamał i przynęta do naprawy lub do wyrzucenia. Ta pleksa jest za słaba zamówcie lepszą a będzie super! Zajadę do Was w celu naprawy.
czarny17
lowie na plytkich i zarosnietych akwenach ,narazie zdobyczy brak mimo iz jest plywajacy na takie akweny nie bardzo sie nadaje ,praca jest super to trzeba przyznac,prezentuje sie rowniez dobrze
dede
Praca tej przynęty jest niewiarygodna. Dokładnie tak jak w opisie corona fishing. W moim odczuciu jest to najlepiej wykonany i pracujący wobler jaki kiedykolwiek miałem w ręku.
Fatso
Piękna robota i ekstra pracuje.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.36 s