Nie jesteś zalogowany/-a ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ
Jesteś tutaj: Corona-Fishing > Oferta sezonowa > Przynęty Spinningowe Hand Made > Woblery Trucha > Flaker

Woblery na pstrąga – Flaker

woblery pstrągowe hand made
woblery pstrągowe hand made
skuteczne woblery pstrągowe hand made
najlepsze woblery pstrągowe handmade
woblery pstrągowe handmade rękodzieło
Cena:

47.00 PLN

PayPo płać do 30dni po zakupie
Ilość Wybierz z karty
Wybierz model
Wybierz kolor/model
logo dostawcy
Opis
Komentarze
Film
Nowa wersja woblera Trucha Flaker została zmodyfikowana w stosunku do swojej poprzedniej wersji. Jest nieco grubszy, bardziej korpulentny, dzięki czemu jeszcze bardziej lotny, a jego akcja jest drobniejsza. W woblerze Flaker zastosowano również nieco drobniejszy ster, co pozwala przynęcie na prowadzenie w najmocniejszym nurcie. Flaker to doskonała przynęta na pstrągi, idealna do łowienia w niezbyt głębokiej wodzie o silnym prądzie.

Flaker to bardzo uniwersalny wobler na pstrąga o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem możemy go określić jako podstawowy wzór na wielu rzekach pstrągowych w całym kraju. Dzięki swojej oszczędnej pracy, która okraszona jest dużą nieregularności, Flaker pretenduje do miana podstawowego woblera z którym wybierzesz się na pstrągi. Flaker jest wyjątkowo lotny i celny. Poślesz go w największe gęstwiny, a dzięki odpowiedniej konstrukcji pozwoli Ci na prowadzenie na głębokości do około 50 cm. Flaker reprezentuje woblery pstrągowe, które zaliczamy do grona twitchingowych. Daje się bardzo ładnie podszarpywać, dodatkowo aktywując swoje nieszablonowe zachowanie. Wobler lekko pływający uzbrojony w kotwice BKK nr 8

ModelDŁUGWAGACena
PSN7cm5,5g47.00 PLN
GI7cm5,5g47.00 PLN
KLB7cm5,5g47.00 PLN
PSF7cm5,5g47.00 PLN
ZESTAW 4 SZT179.00 PLN
ModelCena
PSN47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7cm
WAGA: 5,5g
GI47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7cm
WAGA: 5,5g
KLB47.00 PLN -+ parametry
DŁUG: 7cm
WAGA: 5,5g
PSF47.00 PLN parametry
DŁUG: 7cm
WAGA: 5,5g
ZESTAW 4 SZT179.00 PLN
DŁUG:
WAGA:
taras
Powiem tak dla mnie rewelacja.!!! Bardzo proszę o podziękowanie w moim imieniu twórcy Panu Rafałowi. \r\nTo jest coś czego szukałem od dawna celny lotny i piekielnie łowny. Brakowało mi strzygi SS na płytką wodę i już mam. Jeśli ktoś się zastanawia a łowi w płytkich chórkach to nie ma nad czym. Kupować i łowić.
Produkty zakupione razem z tym
15 lat na rynku
Raty 0% PayU PayPo
1.35 s